Znaleźliśmy 23 oferty spełniające Twoje kryteria.

Zainteresował Cię Internet UPC Wrocław? Czy znasz jednak jego ceny, prędkości łącza światłowodowego oraz inne szczegóły oferty? Nie? To zaraz poznasz – oto nasz poradnik o Internecie UPC we Wrocławiu!

Internet UPC Wrocław – jakie oferty?

UPC proponuje 4 różne oferty w 3 różnych pakietach – w sumie 12 różnych konfiguracji. Dostaniesz tu zarówno oferty na czas nieokreślony (umowy bezterminowe), jak i w umowie na 12 oraz 24 miesięcy. Są one oferowane w tych samych prędkościach Mb/s, lecz w nieco innych cenach.

W UPC Wrocław znajdziesz nie tylko same oferty światłowodu, lecz także bardziej rozbudowane pakiety! Wśród nich są też oferty telewizja+Internet we Wrocławiu, które zaczynają się od 74,99 zł. W tej cenie dostaniesz światłowód do 300 Mb/s i 136 kanałów TV, w tym 109 w jakości HD.

Internet UPC Wrocław znajdziesz na osiedlach (wg podziału administracyjnego miasta z 2016 roku): Bieńkowice, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Gądów-Popowice Płd., Huby, Jagodno, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Karłowice-Różanka, Klecina, Kleczków, Kowale, Krzyki-Partynice, Księże, Kuźniki, Leśnica, Lipa Piotrowska, Maślice, Muchobór, Mały Muchobór, Wielki Nadodrze, Nowy Dwór Oporów, Osobowice-Rędzin, Ołbin, Ołtaszyn, Pawłowice, Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn., Plac Grunwaldzki, Polanowice – Poświętne – Ligota, Powstańców Śląskich, Pracze Odrzańskie, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Stare Miasto, Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Szczepin, Tarnogaj, Widawa, Wojszyce, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Świniary, Żerniki.

Internet UPC Wrocław – jakie ceny?

Jaki jest najtańszy Internet we Wrocławiu? Kandydatów jest sporo, a jednym z nich jest UPC oferujący naprawdę przystępne ceny. Jego światłowód kosztuje tylko 49,99 zł miesięcznie za transfer do 300 Mb/s. Wyższe prędkości łącza także są dostępne, ale w odpowiednio wyższych cenach – 59,99, 69,99 oraz 79,99 zł.

Tyle kosztuje UPC we Wrocławiu w dwuletniej umowie. Umowy na 1 rok i bezterminowe są droższe odpowiednio o 5 oraz 10 zł od wariantu na 24 miesięcy.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

W cenie światłowodu UPC (niezależnie od rodzaju umowy i prędkości połączenia) dostaniesz też modem Connect Box oraz telewizję internetową UPC TV Go. Instalacja kosztuje… 0 zł!

Internet UPC Wrocław – jakie prędkości?

Światłowód UPC we Wrocławiu osiąga maksymalne prędkości do do 300, 500 lub 750 Mb/s lub 1 Gb/s – w zależności od wybranego pakietu. W przypadku dwuletnich umów, a więc z najniższymi rachunkami miesięcznymi, co miesiąc będzeiesz płacił odpowiednio 49,99, 59,99, 69,99 lub 79,99 zł. Umowy na 12 miesięcy i bezterminowe są – jak wcześniej wspomniano – nieco droższe.

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Co sądzisz o Internecie UPC we Wrocławiu? Chciałbyś go jeszcze porównać z ofertami konkurencyjnych operatorów? Sprawdź ceny i inne szczegóły oferty na Komórkomat.pl!

 

Inni operatorzy internetu - Wrocław

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]