Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Intryguje Cię Internet Netia w Poznaniu? Chciałbyś skorzystać z oferty tego operatora, ale nie jesteś pewny wyboru? Pomożemy Ci! Dzięki nam poznasz ofertę, ceny i prędkości Internetu Netia w swoim mieście.

Internet Netia Poznań – jakie oferty?

Netia w Poznaniu oferuje kilka pakietów światłowodu. Są to podstawowe oferty z samym Internetem stacjonarnym (3 różne prędkości łącza), a także Internet z telewizją! W sumie do dyspozycji masz kilka różnych propozycji od Netii!

Niezależnie od wybranej oferty, Netia dorzuca do swojego światłowodu router Wi-Fi. Operator proponuje umowę na czas nieokreślony lub – z rabatami! – na tradycyjne 24 miesiące.

Internet Netia Poznań znajdziesz w jednostkach administracyjnych miasta Antoninek-Zielinice-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysienki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minokowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębie, Żegrze.

Internet Netia Poznań – jakie ceny?

Jak wygląda Internet tego operatora pod względem ceny? Internet Netia Poznań jest tani – ceny zaczynają się już od 50 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymasz transfer do 300 Mb/s. Droższe łącza (600/1024 Mb/s) kosztują odpowiednio o 10 i 20 zł więcej w umowie na 24 miesiące. Wariant bezterminowy (umowa na czas nieokreślony) oznacza dopłatę rzędu 10 zł miesięcznie.

A ile kosztują bardziej rozbudowane pakiety choćby z HBO w cenie? Kosztują one więcej o 25 zł od oferty podstawowej z samym światłowodem. Gdy wybierzesz umowę na 2 lata, zyskasz 3 darmowe miesiące! W przypadku umów na czas nieokreślony (a więc umów bezterminowych) rabaty te nie są dostępne.

Uwaga! Wg zapewnień Netii na swojej stronie www, jej obecni klienci mogą liczyć na inne ceny!

Najtańszy Internet Netia 50 zł:

Najdroższy Internet Netia 70 zł:

Internet Netia Poznań – jakie prędkości?

Netia oferuje w Poznaniu światłowód o prędkościach do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do aż 1 Gb/s. Tyle wynosi jego download, upload zaś to odpowiednio maksymalnie 50, 100 oraz do 300 Mb/s. Całkiem sporo!

Przykładowy Internet Netia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 1 Gb/s:

Netia oferuje w Poznaniu szybki i tani Internet światłowodowy. Chcesz go jeszcze porównać z konkurencją? Porównaj oferty tego operatora z innymi na Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Poznań

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]