Znaleźliśmy 18 ofert spełniające Twoje kryteria.

Internet Orange w Krakowie należy do najszybszych światłowodów na rynku. Możesz w nim również liczyć na spore rabaty! Jak przedstawiają się ceny i prędkości Internetu Orange w Krakowie? Zapraszamy do lektury!

Internet Orange Kraków – jakie oferty?

Internet Orange w Krakowie oferuje 3 różne prędkości łącza. Pomarańczowy operator świadczy usługi z umową na czas nieokreślony (inaczej mówią umowa bezterminowa) oraz w umowie na 2 lata. Wybierając abonament na 24 miesiące możesz liczyć na rabaty!

Do światłowodu Orange otrzymasz w cenie pakietu modem Funbox. W przypadku 2 najszybszych łączy jest to Funbox 6 z Wi-Fi 6. Opcjonalnie możesz wybrać Smart Wi-Fi Box kosztujący 9,99 zł.

Internet Orange Kraków znajdziesz w dzielnicach miasta: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Internet Orange Kraków – jakie ceny?

Światłowód Orange w Krakowie kosztuje 59,98, 69,98 lub 79,98 zł miesięcznie – wszystko zależy od wybranej oferty. Takie są koszty z rabatami za zgody marketingowe i e-umowę w wariancie na 24 miesiące. Z drugiej strony opcje bezterminowe są droższe o 10 zł – za te same transfery łącza zapłacisz więc odpowiednio 69,98, 79,98 lub 89,98 zł. Uwaga! Zamów Internet Orange online na 2 lata i nie płać rachunków przez 2 miesiące! Promocja dostępna jest wyłącznie online.

Światłowód Orange oferowany jest też w budynkach o zabudowie jednorodzinnej z dopłatą 20 zł miesięcznie. Jednorazowy koszt aktywacji usługi operatora to 49,99 zł.

Najtańszy Internet Orange 59,98 zł:

Najdroższy Internet Orange 89,98 zł:

 

Internet Orange Kraków – jakie prędkości?

Światłowód Orange w Krakowie należy do najszybszych. Dostaniesz w nim łącze o prędkościach do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub nawet 1 Gb/s! Jak już wcześniej wspomniano, dostaniesz je zarówno w umowach na 24 miesięcy, jak i bezterminowych, tzn. na czas nieokreślony. Upload wynosi w nich odpowiednio 50, 100 oraz 300 Mb/s.

Przykładowy Internet Orange do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Orange do 1 Gb/s:

Światłowód w Krakowie od Orange jest nieco droższy od niektórych rywali, ale jest za to bardzo stabilny i szybki. Chciałbyś się przekonać na własne oczy? Porównaj jego oferty z innymi pakietami Internetu stacjonarnego na Komórkomat.pl!

Inni operatorzy internetu - Kraków