Znaleźliśmy 15 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest Internet Netia w Krakowie? Chcesz wiedzieć jak prezentują się jego ceny, prędkości transferu danych i inne szczegóły oferty? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a dowiesz się wszystkiego na temat tego taniego Internetu w Krakowie!

Internet Netia Kraków – jakie oferty?

Netia oferuje w Krakowie w sumie aż 9 różnych taryf światłowodu. Wśród nich są oferty zawierające sam Internet oraz bardziej rozbudowane pakiety jak np. z HBO w cenie. Te ostatnie są topowymi ofertami Netii. Niezależnie od wyboru, w każdym przypadku do wyboru będziesz miał 3 różne prędkości łącza. Oznacza to w sumie aż 9 różnych konfiguracji Internetu Netia.

Niezależnie od dokonanego wyboru, Netia zawsze da Ci router Wi-Fi. Do wyboru są umowy na czas nieokreślony (bezterminowe oferty – zrezygnujesz w niej w każdej chwili) oraz na 24 miesiące. W tej ostatniej możesz zyskać pewien rabat, o którym nieco dalej.

Internet Netia Kraków znajdziesz w dzielnicach miasta: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Internet Netia Kraków – jakie ceny?

Netia oferuje tani Internet w Krakowie. Ceny zaczynają się już od 50 zł miesięcznie! W tej kwocie otrzymasz Internet z prędkością do 300 Mb/s. Szybsze łącza kosztują 60 i więcej złotych.

Bogatsze pakiety z np. HBO są już wyraźnie droższe. Dostaniesz je w cenie od 85 zł. Netia nie pobiera opłat przez pierwsze 3 miesiące – rachunki wynoszą wówczas 0 zł! Promocja dostępna jest wyłącznie w ofertach z umową na 24 miesięcy.

Obecni klienci Netii – stali oraz lojalni – mogą liczyć na inne ceny Internetu stacjonarnego!

Najtańszy Internet Netia 50 zł:

Najdroższy Internet Netia 70 zł:

Internet Netia Netia – jakie prędkości?

Netia oferuje w Krakowie Internet światłowodowy o prędkościach maksymalnych do 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz do aż 1 Gb/s. To prędkości downloadu, a więc ściągania danych.

Przykładowy Internet Netia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 1 Gb/s:

Netia zapewnia szybki i tani światłowód w Krakowie! Jeżeli chcesz, porównaj go jeszcze w naszej porównywarce Internetu stacjonarnego Komórkomat.pl.

Inni operatorzy internetu - Kraków