Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet stacjonarny bez telefonu

Internet stacjonarny bez telefonu

Potrzebny Ci Internet stacjonarny bez telefonu? Nie potrzebujesz rozbudowanego pakietu z telefonem stacjonarnym czy pakietem telewizji, bo zależy Ci tylko na atrakcyjnym Internecie stacjonarnym. Oto nasze propozycje!

Sprawdź
oferty internetu i TV,

które przygotowaliśmy dla Ciebie z PanWybierak.pl

Porównaj oferty

Internet stacjonarny bez telefonu Orange

Orange oferuje bardzo ciekawe pakiety łączone Orange Love, na które składają się (zawsze) Internet światłowodowy i abonament komórkowy, a w droższych ofertach także telewizja i telefon stacjonarny/internetowy. Jeżeli zależy Ci tylko na światłowodzie, to mamy dobrą wiadomość!

W ofercie Orange znajdziesz też sam Internet stacjonarny bez telefonu, jak np. łącze światłowodowe z prędkością do 300 Mb/s i 50 Mb/s odpowiednio dla danych wysyłanych i przysyłanych. W bezterminowej wersji umowy zapłacisz za niego 59,99 zł miesięcznie, jest też wariant dwuletni. To bardzo dobra oferta, tym bardziej, że Orange ma bardzo dobry zasięg światłowodu.


Internet stacjonarny bez telefonu T-Mobile

Naturalnie także T-Mobile posiada sam Internet stacjonarny bez żadnych zbędnych dodatków. Dokładnie jest to światłowód. Wybór pakietów jest dość spory, a wśród nich jest m.in. łącze o prędkości maksymalnej do 300 Mb/s.

Chodzi oczywiście o download, bo uploud wynosi tu maksymalnie 50 Mb/s. Cena miesięczna wynosi równe 60 zł, a umowa podpisywana jest standardowo na 24 miesiące.


Internet stacjonarny bez telefonu UPC

UPC to kolejny operator warty polecania przy wyborze Internetu światłowodowego. Jego najtańszy pakiet zapewnia maksymalną prędkość przesyłu danych do 300 Mb/s.

Ta oferta jest nawet jeszcze tańsza od wcześniejszego Orange i T-Mobile, kosztuje bowiem tylko 49,99 zł miesięcznie. To naprawdę niewiele i – podobnie jak u konkurencji – dostaniesz do światłowodu odpowiedni router na całą umowę. Ta trwa zaś 24 miesiące.


Internet stacjonarny bez telefonu nju mobile

Warto też postawić na… nju mobile, który raczej znany jest z bardzo atrakcyjnych ofert głosowych na telefon komórkowy. Od pewnego jednak czasu oferuje też Internet światłowody, w dodatku w bardzo dobrej cenie!

Tak naprawdę to nju mobile proponuje ten sam Internet stacjonarny (światłowodowy) w dwóch odmianach: w umowie bezterminowej i na 2 lata. Od jej rodzaju zależy cena, która wynosi odpowiednio 59,99 lub tylko 39,99 zł miesięcznie. Świenie! Prędkości łącza są nieco niższe i wynoszą 200/30 Mb/s.


Internet stacjonarny bez telefonu Netia

Wracamy do operatorów specjalizujących się w Internecie stacjonarnym. Taką firmą jest właśnie Netia, która proponuje m.in. łącze z prędkością do 300 Mb/s, naturalnie bez telefonu, pakietu telewizji czy innych dodatków (choć w swojej ofercie ma też i takie pakiety), które podwyższają cenę całej usługi.

A ta wynosi w tym przypadku tylko 50 zł miesięcznie, dodatku cena ta obowiązuje od czwartego miesiąca, gdyż pierwszy kwartał jest bezpłatny! Przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacisz za Internet Netii ani złotówki. Umowa trwa standardowe 24 miesiące.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów