Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P9 Plus w ofercie T-Mobile

Huawei P9 Plus w ofercie T-Mobile

T-Mobile wprowadził do swojej oferty Huawei P9 Plus – powiększoną wersję najnowszego flagowca chińskiego producenta elektroniki. Telefon dostępny jest w taryfie T – w abonamencie za 179,95 zł trzeba będzie dopłacić 199 złotych. 

Powiększone edycje flagowych smartfonów stają się powoli tradycją. Urządzenia te są dobrą alternatywą dla osób, które cenią sobie większy rozmiar ekranu. W tym przypadku jest to efektowny, 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD 1920 na 1080 pikseli, obsługujący technologię rozpoznawania siły nacisku palca Press Touch. Z tyłu telefonu znajdziemy podwójny aparat, zaprojektowany przez firmę Leica. Pierwszy obiektyw odpowiada za nasycenie barw zdjęcia, a drugi skupia się na wychwytywaniu szczegółów. Przednia cyfrówka oferuje 8-megapikselową matrycę, pozwalającą na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć selfie nawet w słabszych warunkach oświetleniowych.


huawei-p9-plis-t-mobile-2

Huawei P9 Plus/fot. Huawei


Huawei P9 Plus dostępny jest we wszystkich taryfach T.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów