Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 50 z certyfikatem i (prawie) najmocniejszym Snapdragonem

avatar
Huawei Mate 50 przecieki

Huawei Mate 50 z certyfikatem 3C. Oprócz tego poznaliśmy procesor, który ma zasilać całą serię Mate 50, a także prędkości ładowania.

  • seria Huawei Mate 50 otrzymała certyfikat 3C
  • ma być napędzana przez Snapdragona 8 Gen 1
  • premiera serii Huawei Mate 50 już 6 września

Huawei Mate 50 – przecieki

Jak się okazuje, Huawei Mate 50, Huawei Mate 50 Pro i Huawei Mate 50 RS Porsche Design mają być zasilane przez układ Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 3,00 GHz. To mocny procesor, ale od pewnego czasu konkurencja używa już w swoich flagowcach Snapdragona 8+ Gen 1 z zegarem 3,20 GHz. W Huawei będzie poza tym ograniczony do łączności 4G. Jeszcze kilka dni temu mówiło się o nowym układzie HiSilicon, ale najwyraźniej nie były to prawdziwe informacje.

Certyfikat 3C nie tylko wymienia 3 powyższe modele, ale także prędkości ładowania. Wynoszą one do 66 W (11 V przy 6 A), 10 W (5 V przy 2 A) oraz 40 W (10 V przy 4 A). W certyfikacie nie mowy o czwartym modelu Huawei Mate 50E, który według innych przecieków ma być zasilany przez słabszego Snapdragona 778G. Być może jego debiut odbędzie się w innym terminie. Natomiast premiera serii Huawei Mate 50 (Mate 50, Mate 50 Pro i Mate 50 RS Porsche Design) odbędzie się 6 września, o czym pisaliśmy na początku tego tygodnia.

Huawei Mate 50 zmienna przysłona

Co jeszcze wiadomo na temat nadchodzących smartfonów Huawei z górnej półki? Niewiele, ale podobno producent ma zastosować aparaty ze zmienną przysłoną, jak to miało miejsce np. w eksflagowych modelach Samsung Galaxy S9 oraz Samsung Galaxy S10.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Huawei na sierpień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.