Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Huawei Mate 50 6 września. To przesądzone

avatar
Huawei Mate 50 debiut

Premiera Huawei Mate 50 odbędzie się na początku przyszłego miesiąca. Już 6 września chiński producent zaprezentuje całą serię Mate 50 składającą się nie z 3, lecz aż z 4 modeli. Być może to nie koniec wrześniowych nowości Huawei.

  • premiera Huawei Mate 50 odbędzie się w Chinach 6 września
  • zostaną zaprezentowane nie 3, lecz aż 4 modele z serii Mate 50
  • wszystkie będą napędzane zupełnie nowym procesorem

Premiera Huawei Mate 50 już niedługo

Informacja o pojawieniu się serii Mate 50 na samym początku III kwartału nie jest czymś nowym. O wrześniowej premierze Huawei Mate 50 pisaliśmy jeszcze pod koniec lipca. Wiadomo wtedy było, że zostaną przedstawione 3 modele, ale okazuje się, że będzie ich więcej.

Do modelu podstawowego Huawei Mate 50, bardziej rozbudowanego Huawei Mate 50 Pro i topowego Huawei Mate 50 Porsche Design RS dołączy czwarty model – Huawei Mate 50E. Będzie to najprawdopodobniej najsłabiej wyposażony wariant nowej generacji Mate’a. Premiera Huawei Mate 50 odbędzie się dokładnie 6 września w Chinach i prawdopodobnie wkrótce po tym smartfony zawitają także do innych krajów.

Okazuje się przy okazji, że plotki o Snapdragonie 888 w Huawei Mate 50 są raczej nieprawdziwe. Cała czwórka ma otrzymać nową jednostkę NPU opracowaną przez HiSilicon. Podczas wydarzenia 6 września Huawei ma też zaprezentować XMage, który ma zastąpić oprogramowanie Leica poprawiającego jakość zdjęć. Całkiem możliwe, że tego samego dnia zostanie przedstawiony nowy MatePad Pro w wersji 12,4″ z 2 kamerami.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Huawei na sierpień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: