Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Już od pewnego czasu dochodzą do nas przecieki na temat nowej serii smartfonów od marki Honor. W tym wypadku mowa o modelu X30 oraz wariancie Max. Ich premiera jest na wyciągnięcie ręki, gdyż zapowiedziana została na 16 grudnia. Zapewne również od tego momentu zacznie się ich przedsprzedaż. A co wiemy o Honorze X30?

Średniak z obsługą sieci 5G

Z dotychczasowych informacji wynika, że Honor X30 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 695. Nie wiadomo jakie będą warianty pamięciowe ale można założyć, że zobaczymy tutaj 8 GB pamięci RAM i minimum 128 GB przestrzeni na pliki. Możliwe, że pamięć RAM będzie można rozszerzyć systemowo, a przestrzeń dyskową o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon – co istotne – będzie obsługiwał sieci 5G.

Ekran urządzenia będzie miał przekątną wynoszącą minimum 6,5 cala. Panel będzie wykonany w technologii IPS LCD. Miejmy nadzieję, że będzie dobrej jakości. Nie zapomniano tutaj o wyższej częstotliwości odświeżania, która ustalona została na 90 Hz. W górnej części ekranu znajdzie się niewielka centralna dziurka na przednią kamerkę do selfie.

Specyfikacja głównego aparatu na papierze nie porywa. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będą dwa „oczka” o matrycach 2 Mpix, dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości.

Bateria będzie miała pojemność w okolicy 5000 mAh. Na szczęście będzie obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Uda się ją więc naładować w okolicy jednej godziny. Smartfon zapewne nie będzie posiadał klasycznego złącza słuchawkowego i będzie pracował pod kontrolą autorskiej nakładki.

Najlepsze telefony Honor 2022 ->

Na ten moment nie ma żadnych informacji na temat cen Honora X30. Oby była przystępna. Nie wiadomo również, kiedy się pojawi w Europie. Jeszcze większą niewiadomą jest pojawienie się nowych modeli Honora w Polsce, gdzie kiedyś był to jeden z istotniejszych rynków marki. Najbliższe tygodnie odpowiedzą na wszystkie te pytania.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów