Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor X20 Max niebawem powinien zadebiutować

Honor X20 SE render

Wszystko wskazuje na to, że marka Honor powoli, acz intensywnie zaczyna wracać na szerokie wody. Od pewnego czasu dość regularnie dochodzą do nas informacje o pracach lub wypuszczaniu nowych modeli smartfonów z logo tej marki. I z taką sytuacją mamy do czynienia właśnie teraz, a konkretnie dotyczy ona Honora X20 Max, który w niedalekiej przyszłości powinien pojawić się w sprzedaży.

Najlepsze telefony Honor 2021

Wielki smartfon i wydajny procesor

Wiele wskazuje na to, że Honor X20 Max wzorem poprzednika będzie pracował pod kontrolą procesora spod znaku MediaTeka. Jeżeli dotychczasowe informacje się potwierdzą, to jego sercem będzie wydajny MediaTek Dimensity 1100. Można się spodziewać, że znajdzie się tutaj kość pamięci 6 albo 8 GB oraz minimum 128 GB przestrzeni dyskowej, choć na razie nie są to potwierdzone informacje.

Modele Honora z serii X – w dodatku z dopiskiem Max – zazwyczaj należały wielkościowo do tych „naj”. Nie inaczej jest i w tym wypadku. O ile poprzednik miał przekątną ekranu na poziomie 7,09 cala, to najnowszy model może się pochwalić wyświetlaczem o przekątnej 7,2 cala. Kiedyś popularne były tablety o takiej przekątnej. Będzie on prawdopodobnie wykonany w technologii IPS LCD.

Na ten moment nie ma żadnych informacji na temat zastosowanych tutaj aparatów, ale posiłkując się specyfikacją modeli z rodziny X20 należy się spodziewać potrójnej jednostki głównej. Podstawowy aparat prawdopodobnie będzie miał matrycę 64 Mpix. Oprócz tego powinniśmy tutaj zobaczyć „oczka” o matrycach 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro oraz do pomiaru głębi ostrości.

Warto również zauważyć, że Honor X20 Max będzie miał potężną baterię. Wiele wskazuje na to, że producent zastosuje tutaj ogniwo o pojemności 6000 mAh. Trzeba przyznać, że jest to adekwatna wartość do wielkości smartfona. Model ten również będzie wyposażony w szybkie ładowanie. Na ten moment nie podano jednak ich wartości.

Honor X20 Max powinien pojawić się w sprzedaży w najbliższym czasie. Na początku tradycyjnie będzie to rynek azjatycki. Trudno natomiast wyrokować, czy dotrze także do Europy, między innymi dlatego, że do tej pory nie do końca znana jest polityka sprzedażowa Honora na Starym Kontynencie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.