Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Magic5 Pro i Ultimate z wolniejszym ładowaniem niż poprzednicy

avatar
Honor Magic5 premiera

Honor Magic5 Pro i Magic5 Ultimate otrzymają szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Nie jest to jakiś słaby wynik, ale do najszybszych standardów ładowania daleko. Tym bardziej, że zeszłoroczna seria Magic4 oferowała ładowanie na poziomie… 100 W.

  • Honor Magic5 Pro i Ultimate będą miały ładowanie 66 W
  • ich poprzednicy z 2022 r. miały szybkie ładowanie 100 W
  • premiera smartfonów odbędzie się 27 lutego

Honor Magic5 Pro z ładowaniem 66 W

Pierwszy raz o certyfikacie 3C i prędkości ładowania nadchodzących Honorów pisaliśmy na początku tego tygodnia. Wiemy, że Honor wypuści 4 modele z serii Honor Magic5 końcem lutego, a ich premiera odbędzie się na Targach MWC 2023 w Barcelonie. Co jakiś czas różnego rodzaju przecieki informują nas o możliwej specyfikacji i użytych podzespołach, a teraz dowiedzieliśmy się szczegółów na temat ładowania topowych modeli Magic5 Pro oraz Magic5 Ultimate.

Honor Magic5 Pro 66 W

Powyższe dane pochodzą z bazy 3C (China Compulsory Certification), organu przyznającemu certyfikację m.in. telefonom komórkowym, które mają trafić na chiński rynek. Wynika z nich, że oba flagowe Honory będzie można ładować z mocą 66 W (11V/6A), co jest krokiem w tył w stosunku od ich poprzedników z 2022 roku. Te oferowały szybkie ładowanie na poziomie 100 W. Trochę szkoda, tym bardziej, że jeszcze końcem stycznia Honor odgrażał się Samsungowi swoimi flagowcami.

Modele Honor Magic5 Pro i Honor Magic5 Ultimate będzie też można ładować z mocą 40 W pod warunkiem posiadania odpowiedniego starszego adaptera. Ich premiera odbędzie się już niedługo, bo 27 lutego o godzinie 13:30 Czasu Środkowoeuropejskiego.

Zobacz również: Raport Canalys – 2022 rok najgorszym od lat w Chinach dla producentów smartfonów?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: