Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Magic5 certyfikowany. Znamy prędkość ładowania

Honor Magic5

Premiera najnowszego smartfona Honor Magic5 ma mieć miejsce na targach MWC w Barcelonie. Oznacza to, że do jego debiutu zostały już tylko tygodnie. W międzyczasie pojawiają się natomiast nowe informacje na temat jego specyfikacji. Tym razem smartfon trafił do chińskiej agencji certyfikacyjnej 3C, dzięki czemu dowiedzieliśmy się jak będzie prezentowała się prędkość ładowania smartfona.

  • Honor Magic5 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • jego premiera odbędzie się już w tym miesiącu
  • nieznana jest na razie jego cena

Honor Magic5

Honor Magic5 będzie obejmował całą serię smartfonów. Te mocniejsze modele będą pracowały pod kontrola najmocniejszego Snapdragona 8 Gen 2. Oprócz tego, do dyspozycji użytkownika będzie 8 lub 12 GB pamięci RAM. Znajdzie się tutaj również minimum 256 GB przestrzeni dyskowej. Jedynie model lite będzie nieco odbiegał parametrami od pozostałych urządzeń i znajdzie się tutaj Snapdragon 695. Wszystkie modele powinny mieć obsługę sieci 5G.

Dzięki certyfikacji wiemy, że co najmniej jeden model będzie ładowany z prędkością 66 W. Możliwe również, że któryś z wybranych „Magików” pozwoli na ładowanie z prędkością 100 W. Wszystko także wskazuje na to, że w zestawie sprzedażowym znajdzie się również odpowiednia ładowarka. To dobra informacja i nieco na przekór rynkowym trendom. Nie wiadomo natomiast, czy znajdzie się tutaj jakieś ładowanie bezprzewodowe.

W przypadku ekranu, można spodziewać się w Honorze Magci5 wyświetlacza o niewielkich ramkach i przekątnej na poziomie około 6,7 cala. Będzie on zapewne wykonany w technologii OLED. Nie zabraknie tutaj odświeżania na poziomie minimum 120 Hz oraz rozdzielczości ponad Full HD+. Możliwe, że krawędzie ekranu będą zakrzywione.

Spore oczekiwania w stosunku do tego modelu są względem aparatu jaki zostanie tutaj zamontowany. Niestety na ten moment niewiele w tej kwestii wiadomo. Można spodziewać się poczwórnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka prawdopodobnie otrzyma dużych rozmiarów matrycę o rozdzielczości 50 Mpix. Nie powinno tutaj także zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego, teleobiektywu, a także być może aparatu peryskopowego.

Jeśli chodzi o baterię, Honor Magic5 powinien zapewnić ogniwo o pojemności około 5000 mAh. Wiadomo, że smartfony z tej serii zostaną zaprezentowane dokładnie 27 lutego. Wkrótce potem powinny pojawić się w sprzedaży, także na rynku europejskim. Ceny na ten moment pozostają tajemnicą.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na luty 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów