Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor rzucił Samsungowi rękawice! Wielka premiera na MWC 2023?

Honor Magic5 zwiastun

Honor rzucił Samsungowi rękawice swoim nowym zwiastunie. Zaczepki Chińczyków są dość uszczypliwe, ale czy nowe flagowce Honora będą w stanie rywalizować z najnowszymi modelami Galaxy S23? Nie wiadomo, ale wygląda na to, że chińska marka jest pewna siebie.

  • Honor ma ambicje, aby przebić najnowsze flagowce Galaxy
  • jego flagowe modele z linii Magic5 zadebiutują za ok. miesiąc
  • ukazał się już ich pierwszy zwiastun

Honor Magic5 na MWC 2023?

Czym Honor podpadł Samsungowi? Oczywiście napisem na swoim najnowszym zwiastunie, który w wolnym tłumaczeniu brzmi „Wyjdź poza Galaktykę, aby zobaczyć prawdziwą Magię”. Słowo „Galaxy” pisane wielką literą jasno uderza w najnowsze flagowce Samsunga, które mają się ukazać 1 lutego, z kolei „Magic” nawiązuje do przyszłych modeli flagowych z serii Honor Magic5.

Honor Magic5 trailerTegoroczne Targi MWC 2023 odbędą się w dniach od 27 lutego do 2 marca, ale Honor nie potwierdził jeszcze oficjalnie swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Tak się akurat składa, że – według przynajmniej niektórych przecieków – 27 lutego ma zadebiutować Honor Magic5 Series, a więc nowa flagowa linia Honora. Na pokładzie tych smartfonów ma się znaleźć m.in. Snapdragon 8 Gen 2, zapewne ekrany typu OLED/AMOLED z wysoką częstotliwością odświeżania, udane aparaty czy mocne baterie z szybkim ładowaniem.

Czekamy na więcej szczegółów na temat nowych flagowców Honora!

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na styczeń 2023.

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.