Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Magic V już w sprzedaży. To kolejny interesujący składak

Honor-Magic-V

Honor od czasu swojego powrotu na rynki nie próżnuje i dość regularnie słyszymy o nowych modelach smartwonów. Tym razem w Chinach pojawił się w sprzedaży chyba najbardziej oryginalny smartfon od tego producenta, a mianowicie Honor Magic V. Wyróżnia się przede wszystkim składanym ekranem ale nie tylko.

  • Honor Magic V ma dwa ekrany, w tym jeden składany
  • pracuje pod kontrolą najmocniejszego dostępnego obecnie Snapdragona
  • Honor Magic V jest już dostępny w sprzedaży w Chinach

Składany flagowiec

Na pokładzie Honora Magic V znajdziemy najmocniejszego Snapdragona 8 Gen 1, który jest produkowany w technologii 4 nm. Smartfon występuje w dwóch konfiguracjach pamięciowych 12/256 GB oraz 12/512 GB. Nie można jej rozszerzyć zewnętrzną kartą pamięci.

Najważniejszy w tym smartfonie jest ekran, a w zasadzie ekrany, bo mamy do dyspozycji aż dwa. Ten wewnętrzny wyświetlacz został wykonany w technologii OLED i posiada przekątną 7,9 cala. Ma on współczynnik proporcji 10 do 9, a więc jest praktycznie kwadratowy. Obsługuje odświeżanie na poziomie 90 Hz. Zewnętrzny wyświetlacz również jest wykonany w technologii OLED. Posiada on przekątną 6,5 cala i obsługuje odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Honor Magic V ma do zaoferowania potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka posiada matryce 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji są aparat ultraszerokokątny 50 Mpix oraz trzeci obiektyw również z matrycą 50 mpix. Na froncie znalazło się miejsce dla pojedynczego aparatu do zdjęć selfie 42 Mpix.

Smartfon posiada baterię o pojemności 4750 mAh wyposażoną w szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Taka wartość pozwoli naładować smartfona od zera do 50 procent w 15 minut. Urządzenie działa pod kontrolą nakładki Magic UI 6 z funkcjami dostosowanymi do składanych smartfonów.

Honor Magic V jest dostępny już w chińskich sklepach. Za wariant 12/256 GB trzeba za niego zapłacić około 1577 dolarów. Natomiast wariant 12/512 GB kosztuje 1734 dolary. Miejmy nadzieję, że niebawem trafi on także do Europy.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na styczeń 2022

Źródło: gizmochina.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów