Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od pewnego czasu pojawiają się informacje o przygotowywanej premierze najnowszego flagowca od chińskiej marki Honor. Co istotne, będzie to pierwszy flagowy smartfon po oficjalnym rozłamie i oddzieleniu się od Huawei. Wedle najnowszych informacji Honor 50 ma pojawić się już w maju.

Najlepsze telefony Honor 2021 ->

Oryginalny wygląd aparatu

Najnowsze rendery pokazują ciekawy wygląd wyspy aparatu. Będzie ona opierała się na dwóch okręgach, które będą skrywały obiektywy. Trzeba powiedzieć, że to ciekawy i dość oryginalny pomysł, który pozwoli wyróżnić się smartfonowi na tle innych urządzeń. Co ciekawe, wydaje się, że górne koło skrywa tylko jeden, prawdopodobnie podstawowy obiektyw. Reszta zapewne będzie umieszczona w dolnym ringu. Pomiędzy nimi nieco na prawo znajdzie się natomiast miejsce na diodę doświetlającą LED. W dolnej części mają się skrywać dwa dodatkowe obiektywy, czyli łącznie na pokładzie powinny znaleźć się trzy główne aparaty.

Niestety jak do tej pory bardzo niewiele wiadomo na temat specyfikacji Honora 50. Wedle różnych źródeł, istnieje spore prawdopodobieństwo, że na pokładzie zobaczymy tutaj procesor MediaTek Dimensity 1000+. Prawdopodobnie będzie on współpracował w z kością 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

Jeśli chodzi o ekran, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że będzie to panel wykonany w technologii OLED. Prawdopodobnie jego przekątna będzie większa niż 6,5 cala. Odświeżanie na poziomie 120 Hz we flagowcach powoli staje się standardem i zapewne też tutaj znajdzie swoje miejsce.

A co z aparatami? Tak naprawdę na ten moment praktycznie nic nie wiadomo oprócz tego, co było wcześniej napisane. Ale można wywnioskować, że smartfon oprócz jednostki podstawowej postawi na pełnowartościowe aparaty. Powinniśmy zatem zobaczyć tutaj zarówno teleobiektyw jak i szeroki kąt. Na froncie znajdzie się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie.

Honor 50 praktycznie na pewno będzie miał szybkie ładowanie. Zagadką pozostaje na jakim poziomie. Można obstawiać, że będzie to minimum 60W. Dobrze by było, gdyby pojemność baterii wyniosła minimum 5000 mAh. Zapewne znajdzie się tutaj również ładowanie bezprzewodowe.

Ciężko natomiast stwierdzić, jak będzie sprawa wyglądała z usługami Google. Na ten temat póki co wszelkie źródła milczą. Inna kwestia, czy Honor 50 w ogóle pojawi się na innych rynkach niż Azja. Miejmy nadzieję jednak, że tak będzie, gdyż po pierwsze może zapełnić lukę po Huawei. A po drugie może być po prostu tańszy od innych flagowców.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów