Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rodzina telefonów Honor 20 na horyzoncie

Honor 20 lite

Wszystko wskazuje na to, że Honor przygotowuje się do prezentacji swojej topowej serii smartfonów. Mowa oczywiście o Honorze 20 Pro, Honorze 20 i tańszym Honorze 20 Lite. Powoli dowiadujemy się, czego możemy oczekiwać od tych urządzeń.

Honor 20 Pro, 20 i 20 Lite

Z informacji, które pojawiają się w sieci możemy wywnioskować, że Honor 20 Pro będzie miał parametry podobne do Huaweia P30 Pro. Prawdopodobnie smartfon dostanie ten sam moduł aparatu Sony IMX600 o rozdzielczości 48 Mpix z szerokokątną kamerą 20 Mpix oraz teleobiektywem 8 Mpix z potrójnym zoomem optycznym. Na froncie będzie znajdowała się kamerka do selfie o rozdzielczości 32 megapikseli. Za wydatkowanie energii odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 3650 mAh. Honor 20 Pro ma mieć również szybkie ładowanie 22,5 W, wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala wykonany w technologii OLED i minimum 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na pliki. Skaner linii papilarnych będzie prawdopodobnie zaimplementowany w ekranie.

Przykładowa oferta z Huawei P30 Pro:

O „zwykłym” Honorze P20 praktycznie nie ma informacji. Można się natomiast spodziewać podobnych parametrów, uwzględniając zapewne nieco inną konfigurację aparatów, mniejszą przekątną wyświetlacza oraz prawdopodobnie mniejszą pojemność baterii.


>>> Najlepsze oferty z Huawei P30 Pro <<<


Więcej wiemy o modelu Honor 20 Lite. W tym wypadku dostępne są również rendery urządzenia. Dzięki temu dowiadujemy się, że również on będzie miał potrójny aparat główny. Prawdopodobnie będą to moduły 24 Mpix, szerokokątny 8 Mpix i 2 Mpix do pomiaru głębi ostrości. W przeciwieństwie do mocniejszego rodzeństwa, tutaj będziemy mieli tradycyjny skaner linii papilarnych zamontowany na pleckach. Specyfikacja mówi o ekranie o przekątnej 6,21 cala z wcięciem w postaci łezki w ekranie. Honor 20 Lite zachowa złącze słuchawkowe i będzie prawdopodobnie napędzany Kirinem 710 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na pliki.

Spodziewana premiera wszystkich modeli z rodziny Honor 20 ma odbyć się 25 kwietnia, choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej daty. Wtedy też poznamy zapewne oficjalne ceny wszystkich trzech urządzeń.

Źródło: gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów