Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P30 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych

1

Huawei P30 Pro to najnowszy superflagowiec w ofercie chińskiego giganta. Model zadebiutował 26 marca 2019 roku i od razu trafił do ofert sieci komórkowych. Przedstawiamy 5 najkorzystniejszych rozwiązań na abonament.

Huawei P30 Pro na abonament

Huawei P30 Pro charakteryzuje się poczwórnym aparatem fotograficznym, z którego główny obiektyw ma aż 40 Mpix i światło f/1.6. Pod obudową pracuje autorski procesor Kirin 980 2,60 GHz wsparty – w zależności od wersji – 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Cieszy również śliczny wyświetlacz OLED o przekątnej 6,47″.


>>> Wszystkie oferty z Huawei P30 Pro <<<


Ekran zajmuje prawie 89% całej powierzchni frontu. W gustownej łezce zagospodarowano miejsce na aparat do selfie 32 Mpix. Jak przystało na telefon z górnej półki cenowej, P30 Pro jest całkowicie wodoszczelny – spełnia najwyższą normę IP68.

Cena rynkowa flagowca Huawei P30 Pro w wersji 6/128 GB wynosi 3799 zł. To spory wydatek, dlatego przedstawiamy 5 najkorzystniejszych abonamentów z cenami aktualnymi na 27.03.2019.

Topowy pakiet Solo L jest dostępny nawet za 110 zł, a przecież oferuje trzykrotnie więcej transferu bez limitów prędkości od Solo M. Do dyspozycji otrzymamy oczywiście nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS). Cena telefonu nie przekracza 2000 zł – to prawie dwukrotnie mniej, niż życzy sobie producent bez umowy.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4629 zł.

Naszym zdaniem: prawie najtańszy abonament „bez limitów” z P30 Pro. Za telefon zapłacimy nieco ponad 1900 zł na start, a miesięczne rachunki są – zważywszy na klasę sprzętu – jak najbardziej do zaakceptowania. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjność oferty Play.

Abonament Solo M sieci Play kosztuje miesięcznie 100 zł, a opłata startowa za P30 Pro to 2059 zł. Fioletowy operator zapewnia w ramach umowy nielimitowane usługi w kraju i za granicą (darmowy roaming UE) oraz 10 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu transfer zwalnia do 1 Mb/s. Ponadto oferowane są różne dodatki, jak np. telewizja Play NOW.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4509 zł.

Naszym zdaniem: abonament tylko o 10 zł tańszy od wcześniejszego, za to z o wiele mniejszym pakietem internetowym. Oszczędność w skali 2 lat jest praktycznie niezauważalna, warto więc zdecydować się na Solo L. Mimo to propozycja Solo M z Huawei P30 Pro wciąż jest jedną z najlepszych.

Plush życzy sobie stosunkowo wysoką opłatę startową za superflagowca Huawei, ale wynagradza to klientowi niskimi rachunkami miesięcznymi. Sama oferta jest bardzo dobra: darmowy roaming UE, nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 15 GB paczki danych. W Plush ABO 15 GB dochodzą jeszcze bonusy w postaci 10 GB na YouTube czy zestaw darmowych aplikacji internetowych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4907 zł.

Naszym zdaniem: Plush zwykle oferuje w skali całej umowy najtańsze abonamenty, ale tym razem korzystniej wypada Play. Niestety opłata startowa za P30 Pro dla wielu może być nie do zaakceptowania, ale sam zakres umowy, jak i wysokość rachunków miesięcznych jest bardzo korzystny.

Abonament Orange bez limitów zapewnia nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, a także nieograniczone wiadomości SMS i MMS. W Planie Optymalnym otrzymamy także 10 GB na pełnej prędkości. Uwaga – do abonamentu w cenie 49,99 zł doliczana jest osobna rata za telefon!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4944,75 zł.

Naszym zdaniem: bardzo dobra oferta dla kogoś, kto poszukuje Huaweia P30 Pro w niskiej cenie startowej. Pomarańczowy operator rozbija przez to cenę telefonu na wyższe raty, przez co wychodzi w skali 24 miesięcy nieco drożej niż w przypadku wcześniejszych ofert.

Plan Wzbogacony to najbardziej rozbudowany abonament sieci Orange. Oferuje to samo, co pakiet 10 GB, lecz tym razem transfer bez limitów prędkości wynosi aż 20 GB. Ponadto operator zapewnia pakiet rozmów międzynarodowych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5168,75 zł.

Naszym zdaniem: symboliczna kwota startowa oraz bardzo dobre warunki abonamentu to niezaprzeczalne zalety oferty Orange. Jeżeli akceptujesz rachunki wyższe od 200 zł na miesiąc, to śmiało możesz wybrać tę ofertę. Pamiętaj jednak, że przez 2 lata przepłacisz w porównaniu do abonamentów Play i Plush.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Arkadiusz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Arkadiusz
Gość
Arkadiusz

na chwilę obecną przy przenoszeniu numeru do Orange wybierając plan mobilny 55 wartość całej umowy wyniesie niecałe 4200 zł

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów