Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami, nie dziwne więc, że Heyah silniej niż zwykle promuje swoje pakiety międzynarodowe. Klienci tej sieci muszą jednak pamiętać, że za 2 tygodnie – od 15 czerwca – cenniki te będą nieaktualne. Jak dotąd jedynie Orange i nju mobile zniosły w swoich abonamentach opłaty roamingu w roamingu UE, czy na taki krok zdecyduje się również T-Mobile i jego submarka – Heyah?

Roaming w Heyah

Wprowadzenie przez Orange takiego samego cennika w Unii, jaki obowiązuje na terenie kraju (ang. „roam like at home”), było dla konkurencji klasycznym KO. Najwięksi konkurenci pomarańczowego operatora – Play, Plus i T-Mobile – zaproponowały znacznie mniej atrakcyjne cenniki, w których wciąż obowiązują dodatkowe opłaty w roamingu. Heyah nie jest wyjątkiem.

Przykładowy abonament z telefonem Heyah:

Jeżeli jesteś klientem Heyah i już teraz wyjeżdżasz za granicę, zapoznaj się z warunkami i dodatkowymi pakietami międzynarodowymi na stronie operatora. Całkiem jednak możliwe, że Komisja Europejska lub nawet krajowe aparaty regulujące (UOKiK, UKE) nie da wyboru i pozostałe telekomy będą musiały – pod groźbą wielomilionowych kar – wprowadzić roaming na takich samych zasadach, jak Heyah. Nowe cenniki sprawdza UOKiK, który wydał już oświadczenie w tej sprawie w połowie maja.

Sprawdź również na bieżąco aktualizowany poradnik – cennik roamingu od 15 czerwca 2017.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów