Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Heyah na rynku GSM już od 14 lat

Sieć Heyah kończy już 14 lat. Jej debiut na polskim rynku GSM miał miejsce 13 marca 2004 roku. Jako submarka ówczesnego operatora Ery (dzisiejszy T-Mobile Polska) praktycznie od razu zdobyła serce wielu Polaków. Wszystko dzięki atrakcyjnej nie tylko cenowo, ale i zakresowo ofercie.

Porównaj oferty GSM

Naście lat Heyah

W I kwartale 2004 roku – i jeszcze przez kolejnych kilkanaście lat – o tanich ofertach z pakietem nielimitowanych minut i SMS-ów do wszystkich sieci nikt nie słyszał. Ba, nawet nie marzył. Heyah miała jednak coś rewolucyjnego na tamte czasy, a więc bardzo tanie SMS-y. Za doładowanie rzędu 20 zł otrzymywaliśmy:

Koszt jednej wiadomości tekstowej SMS wynosił tylko 3 grosze. I to do wszystkich sieci komórkowych! Reszta konkurencji oferowała je w cenie 20, a nawet więcej groszy. W przeliczeniu na jedną złotówkę, można było wysłać nie 5, lecz aż 33 SMS-y! Chyba każdy chciał stać się klientem Heyah.

Czasy się zmieniają, lata mijają, a Heyah – a więc marka dla młodych osób – nie jest już odosobniona w swoim segmencie. Inni wielcy gracze wypuścili na rynek takie marki, jak Plush czy nju mobile, o których można powiedzieć to samo, co kiedyś o sieci Heyah. Jakby z okazji urodzin, Heyah tydzień temu przemodelowała swój abonament. Oto niektóre obecne oferty (z telefonem i bez) dostępne z migracji Heyah na kartę:

Obecnie Heyah nie cieszy się tak dużą popularnością, jak kiedyś. Jeżeli szukasz dobrej oferty na kartę lub abonament, porównaj najlepsze pakiety w naszych miesięcznych rankingach.

Zobacz również:

Heyah na rynku GSM już od 14 lat
5 (100%) 3 głosów

Advertisement
avatar