Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HAMMER Blade 3 i Explorer Pro z certyfikatami Android Enterprise Recommended

avatar
HAMMER Android Enterprise Recommended

2 smartfony marki HAMMER, modele Blade 3 oraz Explorer Pro, otrzymały certyfikat Android Enterprise Recommended. To kolejne telefony polskiego producenta z certyfikatami Google.

HAMMER z certyfikatem Google

Android Enterprise Recommended to program mający na celu wyróżnienie tych urządzeń mobilnych (w tym smartfonów), na których system operacyjny Android i usługi Google działają zgodnie z oczekiwaniami ich twórców.

Przykładowa oferta z HAMMER Explorer Pro:

Oznacza to, że producent musi zapewnić najwyższy komfort dla użytkowników swoich urządzeń. Wiąże się to z koniecznością aktualizacji systemu do nowszych nowych wersji, w tym to nowej pełnej wersji Android.

Recenzja HAMMER Explorer Pro

 

Piotr Spychalski, Dyrektor sprzedaży w mPTech:

Obecnie programem Android Enterprise Recommended objęte są cztery urządzenia marki HAMMER: HAMMER Energy 2, HAMMER Explorer, HAMMER Blade 3 oraz HAMMER Explorer Pro. To dla nas duże wyróżnienie i kolejny krok w rozwoju. Wierzymy, że nasi odbiorcy to docenią. Użytkownikami wzmocnionych urządzeń naszej marki są, w dużej mierze, pracownicy przedsiębiorstw i organizacji oraz klienci B2B. Teraz oprócz większej odporności i wszechstronności zyskują oni najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności.

Na smartfony i inne urządzenia mobilne rekomendowane przez Google powinni zwrócić uwagę także przedsiębiorcy. Amerykanie promują w ten sposób sprzęt umożliwiający dopasowanie i wdrożenie ich do firmowych systemów.

Źródło: informacja prasowa.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: