Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartfony vivo z Androidem 12 od stycznia 2022

avatar
2
vivo X51 5G

Chiński producent vivo zapowiedział aktualizację swoich telefonów w Europie do najnowszego systemu Android 12. Update odbędzie się w trzech etapach, a pierwszy z nich rozpocznie się już w styczniu 2022 roku.

vivo Android 12

Smartfony vivo będą jednymi z pierwszych na rynku z Androidem 12 na pokładzie. Pierwsi europejscy użytkownicy tych telefonów otrzymają aktualizację do najnowszego oprogramowania Google już pod koniec stycznia.

Przykładowa oferta z telefonem vivo:

Jak już wspomniano, aktualizacja odbędzie się w 3 etapach. Które smartfony vivo dostaną Androida 12? Wiele z nich obsługuje sieci 5G.

I etap aktualizacji vivo do Androida 12 – koniec stycznia 2022:

  • vivo X60 Pro
  • vivo V21 5G

II etap aktualizacji vivo do Androida 12 – koniec lutego 2022:

  • vivo Y52 5G
  • vivo Y72 5G

III etap aktualizacji vivo do Androida 12 – do końca kwietnia 2022:

  • vivo X51 5G
  • vivo Y33s
  • vivo Y21s
  • vivo Y70
  • vivo Y20s
  • vivo Y11s

Część z nich testowaliśmy na łamach Komórkomatu – zobacz na nasze recenzje telefonów komórkowych.

vivo to jeden z kilku największych producentów smartfonów na świecie. Jest obecny w Europie (także w Polsce) od jesieni 2020 roku i systematycznie wprowadza na rynki nowe modele. Smartfony tego chińskiego giganta znajdziesz w ofertach na abonament sieci:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: informacja prasowa.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dla mnie zmiana na niekorzyść. Usunięto wybór podpiętych kart do płacenia telefonem spod przycisku zasilania. Tak więc mając podpięta więcej niż jedną kartę trzeba cofać się do menu google pay. Beznadzieja

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: