Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL – co wiemy?

Google Pixel

Już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o kolejnej generacji smartfonów od Google’a. Do premiery urządzeń zostało jeszcze sporo czasu, jednak niektóre z tych informacji mają szansę się sprawdzić.

Pixel 4 i 4 XL – przecieki

Do tej pory Google wypuszczało na rynek model Pixel i jego większą wersję oznaczoną literkami XL. Pojawiają się jednak plotki o planach wprowadzenia kolejnego modelu w celu zwiększenia udziału w rynku. Byłby to najprawdopodobniej model oznaczony dopiskiem „Lite” i – jak sama nazwa wskazuje – byłaby to nieco okrojona i prawdopodobnie tańsza wersja powyższych modeli.

Pixel 4 XL renderWizualizacja Pixela 4 XL. Źródło: phonearena.com.


Dotychczasowe generacje Pixeli były raczej konserwatywne pod względem wyglądu. I to pomimo dość innowacyjnego podejścia do designu tylnych plecków. Jednak w czwartej generacji może się to zmienić. W sieci pojawiają się informacje o zastosowaniu ekranu z „dziurką” na aparat i zaimplementowaniu podwójnych obiektywów zarówno z przodu, jak i z tyłu. Pozostaje również kwestia wyboru czytnika linii papilarnych. Prawdopodobnie zniknie on z tylnego panelu. Nie wiadomo natomiast, czy zostanie zastosowany czytnik w ekranie, w przycisku zasilania, czy zupełnie zostanie wyeliminowany.

Specyfikacja Google Pixel 4 prawie na pewno zostanie oparta o Snapdragona 855. W przypadku pamięci RAM prawdopodobnie zostanie zastosowana kość 6 GB lub większa. Możliwe, że na pliki zostanie przeznaczone 128 GB przestrzeni. Nie wiadomo natomiast nic o baterii i wielkości ekranu.

Cena Google Pixela 4 prawdopodobnie będzie oscylowała wokół kwoty 799-850 dolarów. W przypadku modelu XL możliwa cena zawiera się w widełkach 899-950 dolarów. Wszystko wskazuje na to, że premiera nowych Pixeli będzie miała miejsce w pierwszych 10 dniach października 2019.

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów