Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czym jest Fonia?

Fonia

Fonia.app to aplikacja oferująca subskrypcję zniżek na różnego rodzaju produkty i usługi. Dzięki niej dostaniesz np. specjalne rabaty i zniżki w sklepach internetowych i stacjonarnych, cashback (zwrot części gotówki) za dokonane zakupy, ale nie tylko. Aplikacja ta wkroczyła bowiem w świat GSM – Fonia Telecom to nowy operator wirtualny na polskim rynku ofert komórkowych! Co dostaniesz w ramach oferty Fonii na telefon?

Artykuł sponsorowany.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Czym jest Fonia?
 • Jakie są pakiety Fonia?
 • Ile kosztuje Fonia?
 • Co możesz zyskać z Fonia?
 • Fonia jako operator komórkowy – jakie warunki?

Pakiety Fonia

oferta Fonia

Fonia oferuje obecnie (stan na 11.10.2023) 3 różne pakiety oparte na subskrypcji. Różnią się one nie tylko ceną, ale i zapewnianymi benefitami. W aplikacji tej możesz spodziewać się reklam – wyświetlają się w niej bowiem różnego rodzaju banery z informacjami o promocjach i zniżkach w sklepach”

Oferta Fonia Basic

Podstawowy pakiet Fonia, a więc Fonia Basic (Konto Basic), jest pakietem całkowicie… darmowym! Co w nim dostaniesz?

Przede wszystkim zyskujesz w nim Cashback sięgający aż 15% u wybranych partnerów. Poza tym możesz skorzystać ze specjalnych kuponów i promocji. Wszystko to za darmo!

Oferta Fonia Premium

Konto Premium nie jest już darmowe – możesz je opłacić z góry na cały rok lub co miesiąc. W pierwszym przypadku jest to opłata wynosząca 99 zł, a w przypadku comiesięcznych opłat 10 zł (promocja z 15 zł!), co przekłada się na łączną sumę roczną 120 zł. Jak widać, opłaca się więc wybrać subskrypcję płatną raz na rok. No dobrze, a co tu dostaniesz?

Podobnie jak wcześniej, jest tu Cashback, ale wynoszący nawet aż 30%, dochodzą do tego specjalne kupony Premium. W dodatku możesz liczyć na kolejne bonusy w postaci:

 • Legimi – dostęp do darmowego ebooka
 • SkyShowtime – zwrot 30 zł za pierwszy miesiąc korzystania
 • Qarson
 • Avon
 • DaGrasso
 • Dodo Pizza
 • i inne

Ten pakiet Fonia jest idealny dla maniaków zakupów, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić, np. 20% w sieci restauracji DaGrasso. Są też benefity do Dodo Pizza. Nie dość, że Cashback jest tu podwojony, to jeszcze kupony Premium (niedostępne dla właścicieli pakietu Basic) działają nie tylko online, ale i offline, a więc w zakupach stacjonarnych! Nie musisz więc kupować danych produktów czy zamawiać usług przez Internet – masz prawo wyboru.

Według samej Fonii, to właśnie Fonia Premium jest najczęściej wybieranym pakietem! A pozostaje jeszcze jeden – Fonia Premium+SIM.

Oferta Fonia Premium+SIM

Fonia Premium+SIM kosztuje już więcej i tak samo jak wcześniej, bardziej opłaca się wykupić usługę na rok z góry. Możesz też wybrać opłatę miesięczną, która jest tylko o 14 zł wyższa niż w Fonii Premium – wynosi więc w sumie 24 zł. Do tych cen należy jednak jeszcze doliczyć… jednorazową opłatę aktywacyjną za kartę SIM w wysokości 1 zł (niezależnie czy to wariant roczny, czy miesięczny. Co w niej dostaniesz?

Operator Fonia Telecom oferuje dla swoich klientów w ramach pakietu Fonia Premium+SIM nielimitowane rozmowy głosowe, wiadomości tekstowe SMS i MMS w Polsce, a także aż 40 GB transferu miesięcznego 5G! Co jeszcze zapewnia konto Premium+SIM?

Poza tym dostaniesz to samo, co w Fonii Premium, a więc Cashback do 30%, Kupony Premium, a także te same bonusy do:

 • Legimi – dostęp do darmowego ebooka
 • SkyShowtime – zwrot 30 zł za pierwszy miesiąc korzystania
 • Qarson
 • Avon
 • DaGrasso
 • Dodo Pizza
 • i inne

Fonia – podsumowanie

kupony Fonia

Fonia to już nie tylko aplikacja dostępna na telefon komórkowy, dzięki której możesz liczyć na zniżki i inne benefity. W dodatku w jej topowej ofercie zyskasz dostęp do Fonia Telecom, a więc usług telekomunikacyjnych na telefon! Tak – Fonia App to też nic innego, jak operator komórkowy. Nie jest to klasyczny abonament czy oferta na kartę, lecz subskrypcja na aplikację. Można wybrać nie tylko nowe numery, ale też przenieść numer do Fonia.

Klienci Fonii muszą jednak zgodzić się wyświetlane reklamy w formach banerów z kuponami rabatowymi. Znajdziesz tu też gazetki do popularnych sieci sklepowych jak Lidl, Biedronka czy Dino. Ponadto Fonia oferuje skaner paragonów do przechowywania.

Jednym słowem – warto!

Najpopularniejsze telefony w 2024 roku:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mogliby mieć lepszy zasięg, ale tak jest jak najbardziej ok.

Przecież to zasięg plus a… A ten ma najlelszy zasieg :)

Zasięg ok tyle ze nie internetu. Brak roamingu. Mam fonie w darmowej ofercie to mozna było brać, a nie teraz 24zł. Niestety za tyle to można już mieć numer w innej sieci z lepszym zasiegiem i paczka internetu np virgin mobile 40GB przy wyborze 2 numerów wychodzi po 25zł i mamy roaming. Jak już mamy byc w plusie to lepsza opcja lycamobile za 15zł i jest 70GB internetu i roaming.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.