Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

ChatGPT na Androida już niedługo

ChatGPT na Androida

ChatGPT na Androida pojawi się w przyszłym tygodniu. Rozpoczęły się już pierwsze rejestracje dla zainteresowanych. Co wiadomo?

  • apka ChatGPT trafia na Androida!
  • od maja jest już dostępny na iOS
  • aplikacja pojawi się w przyszłym tygodniu

ChatGPT na Androida

OneAI uruchomiło aplikację ChatGPT na platformę iOS w maju tego roku obiecując jednocześnie dedykowaną wersję na Androida. Po 2 miesiącach obietnica ta spełnia się.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem aplikacji ChatGPT na Androida mogą wstępnie zarejestrować się w sklepie Google Play. Z aplikacji będzie można korzystać bezpłatnie i synchronizować historię użytkowników na różnych urządzeniach. Możliwe jednak, że androidowa wersja ChatGPT będzie się różnić od wariantu na iOS. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już w przyszłym tygodniu!

Zobacz również: Nagrywanie ekranu Android. Czy istnieje taka funkcja

Źródło: twitter.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.