Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Asus ROG Phone 2 – gamingowy smartfon z ekranem 120 Hz

Asus ROG Phone 2

Asus potwierdził, że prace nad drugą generacją smartfona stworzonego do gier zbliżają się ku końcowi. Będzie to następca udanego i cenionego ROG Phone’a pierwszej generacji. W przypadku nowego produktu największym wyróżnikiem ma być wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz, co poprawi płynność i ogólne doznania wizualne, szczególnie w przypadku gier.

Asus dla graczy

Asus ROG Phone 2 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 855 wspartego najprawdopodobniej 12 GB pamięci RAM. Wszystko wskazuje na to, że smartfon wyposażony będzie także w autorski system chłodzenia. Zapewne będzie to udoskonalone rozwiązanie z poprzedniej generacji smartfona. Niewiele wiadomo o pozostałych parametrach, ale oczekuje się lepszej baterii o pojemności ponad 4000 mAh. Wyświetlacz powinien mieć minimum 6 cali i być wykonany najprawdopodobniej w technologii AMOLED, gdyż takie zestawienie najlepiej sprawdza się w grach.


>>> 10 najlepszych telefonów dla graczy <<<


Asus ROG Phone 2

W Asusie ROG Phone 2 należy również spodziewać się lepszej konfiguracji aparatów. W poprzedniku mieliśmy podwójny aparat główny oraz pojedynczy przedni. Teraz możliwe, że będą to nawet trzy obiektywy główne, ale nic nie jest jeszcze przesądzone. Natomiast niemal pewne jest zastosowanie szybkiego ładowania minimum 30 W, gdyż z takiego rozwiązania korzystał poprzednik.

Należy dodać, że Asus przy tworzeniu smartfona współpracował z twórcami chińskiej gry „Under the One Man”. Premiera Asusa ROG Phone 2 będzie miała miejsce w lipcu, nie podano jednak dokładnej daty. Również cena nie jest jeszcze znana, lecz można spodziewać się kwoty w okolicy 3999 zł.

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.