Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament z minimum 30 GB transferu. Gdzie wybrać?

abonament 30 GB

Obecnie paczka internetowa rzędu 10 GB na miesiąc nie robi na nikim większego wrażenia. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy sieci komórkowe odnotowują znacznie większy ruch przesyłu danych. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć bardzo dużo transferu w atrakcyjnej cenie! Oto najlepsze abonamenty z pakietem minimum 30 GB.

lajt mobile – Numer 1

Cena 1 GB = 0,66 zł. Najtaniej wypada lajt mobile i jego pakiet Numer 1. Ten bezterminowy abonament (możesz w każdej chwili zrezygnować z umowy) kosztuje zaledwie 19,99 zł i zapewnia znakomite warunki umowy!

Oprócz nielimitowanych usług głosowych i tekstowych w kraju od razu otrzymasz do swojej dyspozycji aż 30 GB! Całkiem dobre wieści czekają również na osoby sporadycznie wyjeżdżające za granicę. Co prawda lajt mobile nie oferuje w pełni darmowego roamingu UE (RLAH – roam like at home), w zamian dostaniesz jednak tzw. Bonus Krajowy, dzięki któremu nie zbankrutujesz na zagranicznych wakacjach.

Wirtualny operator chwali się również formą zawarcia bezterminowej umowy. W dobie pandemii możesz zamówić kartę SIM bez udziału kuriera, a więc bezkontaktowo! W lajt mobile dostaniesz najwięcej za najmniej, ale co ma do powiedzenia jego konkurencja?

OTVARTA – O! Swobodna!

Cena 1 GB = 0,94 zł. Bardzo dużo transferu danych oferuje inny polski operator komórkowy – sieć OTVARTA. Nawet nieco więcej niż lajt mobile, bo aż 31 gigabajtów, lecz w znacznie wyższej cenie. W dodatku transfer rzędu 31 GB dostępny jest wyłącznie w promocji dla przenoszących numer do operatora!

Standardowo – wybierając zupełnie nowy numer przy zamówieniu – w pakiecie O! Swobodna! z jakością rozmów HD Voice otrzymasz „tylko” 21 GB. Podobnie jak lajt mobile, dostaniesz tu nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS i MMS) do wszystkich krajowych sieci, a dla zagranicznych wczasowiczów przygotowano bezpłatny pakiet wakacyjny (roaming UE). Umowa jest podpisywana jest oczywiście na czas nieokreślony.

nju mobile – „Wszystko”

Cena 1 GB = 2,90 zł (przed bonusem) i 0,97 zł (po przyznanym bonusie). Czas na bardzo znaną ofertę od nju mobile, a więc tańszej submarki giganta Orange. Jest tu jednak jedno „ale”.

Chodzi o wielkość pakietu internetowego. Tak – na start oferta nju mobile zapewnia „tylko” 10 GB, ale w bonusie za staż Twój pakiet internetowy będzie systematycznie rósł przy zachowaniu tej samej ceny miesięcznej! Maksymalnie możesz w ten sposób uzbierać 30 GB, lecz dopiero po 24 miesiącach lojalnego korzystania z usług operatora. Jeżeli potrzebujesz od razu około 30 GB, to nie jest to oferta dla Ciebie, chociaż ma asa w rękawie: w pełni darmowy roaming UE (RLAH). Cieszy podpisywanie umowy na czas nieokreślony z brakiem opłaty aktywacyjnej.

Premium Mobile – Freedom3

Cena 1 GB = 0,99 zł. W topowym abonamencie Premium Mobile 1 gigabajt kosztuje w przeliczeniu niemal równą złotówkę. Oprócz naprawdę sporej paczki GB operator zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce.

Niestety bez darmowego roamingu UE czy specjalnych pakietów UE, jakie ma lajt mobile i OTVARTA. Jeżeli jednak szukasz dobrej oferty z pokaźnym transferem danych, którego potrzebujesz od samego początku, a nie chcesz przenosić swojego numeru, to Freedom3 Premium Mobile jest w tanich abonamentach jedyną rozsądną alternatywą dla lajt mobile. Zwraca jednak uwaga wyraźnie wyższa cena tego pakietu. Nie zmienia to faktu, że Premium Mobile jest jedną z najczęściej wybieranych sieci GSM przy migracji numerów. Umowa bezterminowa.

Virgin Mobile – Plan 3 24M

Cena 1 GB = 1,30 zł. Równe 30 GB transferu zapewnia również Virgin Mobile. Niestety w cenie niemal dwukrotnie wyższej od najtańszego w zestawieniu lajta, a to nie koniec kłopotów oferty tego wirtualnego operatora.

W przeciwieństwie do pozostałej czwórki, Virgin Mobile oferuje swój abonament w umowie długoterminowej – i to na 24 miesiące. Wirtualny operator ma na swoją obronę bezpłatny roaming UE i naprawdę spory transfer w Unii Europejskiej – aż 4,32 GB, a więc o ponad gigabajt więcej od nju mobile. W przeciwieństwie do niego Plan_3 24M od Virgin oferuje 30 GB od samego początku. Obecnie w promocji nie zapłacisz rachunków przez 3 pierwsze miesiące.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów