Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 lat Komórkomatu!

Komórkomat piąte urodziny

Komórkomat obchodzi piąte urodziny! Dokładnie 5 lat temu nasz serwis opublikował pierwszy artykuł: „Co to jest karta prepaid?”.

Komórkomat od 2015 roku

Pierwsza publikacja Komórkomatu o tym czym jest karta prepaid miała miejsce dokładnie 12 sierpnia 2015 roku. Przez ten serwis stale ewoluował, starając się w jak najbardziej przyjazny sposób pomagać Polakom w wyborze najlepszej oferty na telefon komórkowy. Operatorów na rynku jest całe mnóstwo, a wybór utrudniony przez często trudne w obsłudze i nieintuicyjne strony telekomów.

Porównaj oferty na telefon komórkowy ->

Dzięki Komórkomatowi znajdziesz interesujące Cię pakiety na abonament, kartę, mix, na firmę, a także od zeszłego roku Internetu mobilnego. W jednym miejscu sprawdzisz ceny i warunki umowy wielu operatorów GSM – szybko i łatwo! Dzięki nam nie musisz otwierać wielu stron www sieci komórkowych. Podajemy wysokość opłat miesięcznych i w skali całej umowy, a dane liczbowe na bieżąco aktualizujemy.

Porównaj oferty Internetu mobilnego ->

Przez ten czas staramy się także rozbudowywać porównywarkę telefonów, a nasze recenzje smartfonów są jednymi z najbardziej poczytnych.

Zobacz nasze sekcje:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów