Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 telefony LG z Androidem 12! Dostaną go w II kwartale

LG Velvet promocja

Nadchodzą 3 telefony LG z Androidem 12! A raczej aktualizacja oprogramowania do wybranych modeli, gdyż LG zamknęło swój dział smartfonów w zeszłym roku. 3 smartfony koreańskiego producenta otrzymają najnowszego Androida jeszcze w tym kwartale.

  • 3 telefony LG otrzymają Androida 12
  • kolejne 3 modele dostaną aktualizację zabezpieczeń
  • aktualizacje oprogramowania zaplanowano na bieżący kwartał

Telefony LG z Androidem 12

Mimo, że LG zrezygnowało z działu mobilnego w kwietniu zeszłego roku, to obiecało wspieranie i aktualizowanie swoich smartfonów aż do lata 2025 roku. I wywiązuje się ze swoich obietnic – po tym, jak w marcu LG Velvet otrzymał Androida 12, przyszła teraz kolej na 3 kolejne smartfony.

Oto lista telefonów LG, jakie otrzymają Androida 12 w bieżącym kwartale:

Podobnie jak ze wspomnianym Velvet, update trafi wpierw do Korei Południowej. A to nie koniec aktualizacji telefonów LG do połowy 2022 roku – 3 kolejne modele otrzymają aktualizację zabezpieczeń. Są to:

Zobacz również: Top 5 telefonów LG na kwiecień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: