Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Pocophone F2 jednak pojawi się na rynku?

Pocophone F2

Swego czasu Xiaomi wypuściło na rynek smartfon wyposażony we flagowe podzespoły w cenie średnika pod nową marką, jaką był Pocophone. Pomimo niewątpliwego sukcesu takiego posunięcia wiele wskazywało na to, że będzie to jednorazowa akcja. Tym bardziej, że w międzyczasie wyodrębniła się marka Redmi. Jednak ostatnio pojawiły się nowe informacje, które rzucają nieco inne światło na tą sprawę.

Nowy Pocophone?

Nowych informacji dostarczył jeden z producentów pokrowców na smartfony, który ujawnił swój projekt przeznaczony na model Pocophone F2. Oznaczałoby to, że premiera tego modelu zbliża się wielkimi krokami. Dzięki dostępnym grafikom możemy wysnuć pewne wnioski. Przede wszystkim ekran smartfona będzie pozbawiony jakichkolwiek wcięć (o czym pisałem już początkiem roku), a ramki wokół wyświetlacza wydają się być niewielkie. Można za to zauważyć „podbródek”. Oznacza to, że w przypadku przedniego aparatu będzie on się wysuwał w górnej części urządzenia. Wszystko też wskazuje na to, że będziemy mieli tutaj ekran wykonany w technologii AMOLED z zatopionym czytnikiem linii papilarnych. Co istotne, smartfon powinien zachować tradycyjne złącze słuchawkowe.

Przykładowa oferta z Pocophone F1:

Poco F2

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną Pocophone F2, to możemy spodziewać się flagowego Snapdragona 855, który będzie pracował z minimum 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Zapewne będzie można również wybrać wersję w wariancie 8 GB RAM i 256 miejsca na pliki. Praktycznie nic nie wiadomo na temat konfiguracji aparatów, oprócz tego, że będą to trzy obiektywy. Można domyślać się, iż spotkamy tutaj matrycę główną 48 Mpix oraz obiektyw ultraszerokokątny i tele.

Pocophone F2 na grafikach bardzo przypomina Redmi K20 i wiele wskazuje na to, że tak będzie w rzeczywistości. Jeśli chodzi o premierę smartfona, to niektóre informacje wspominają nawet o końcówce listopada tego roku. W przypadku ceny oczekuje się, że będzie ona oscylowała w okolicy 290 dolarów.

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów