Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Xiaomi 13 przesunięta, a jego przedsprzedaż… ma się dobrze

Xiaomi 13 data premiery

Premiera Xiaomi 13 została przesunięta w związku ze śmiercią Jiang Zemina, byłego sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin. Nie przeszkadza to chińskiemu producentowi oferowanie nowych flagowców w formie przedsprzedaży poprzez online.

  • premiera Xiaomi 13 Series została przesunięta…
  • …ale smartfony są już dostępne w przedsprzedaży
  • nie jest do końca pewna ich specyfikacja

Przedsprzedaż Xiaomi 13

Seria Xiaomi 13 miała zadebiutować 1 grudnia w Chinach o godzinie 19:00 czasu lokalnego, ale śmierć Jiang Zemina spowodowała decyzję o przesunięciu premiery. Co ciekawe, Xiaomi do dziś nie ogłosił nowej daty prezentacji Xiaomi 13, ale ten… jest oferowany w formie przedsprzedaży.

Media donoszą, że zamówienia przedsprzedażowe Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro są już dostępne, a niektórzy klienci zapłacili już zaliczkę w wysokości 999 juanów chińskich (142 dolary USD). I to pomimo faktu, że smartfony te nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Nie jest także oficjalnie i w 100% potwierdzona ich specyfikacja techniczna!

Znane są już jednak wymiary obu modeli:

  • Xiaomi 13 – 52,8×71,5×7,98/8,1 mm i 189/185 gramów
  • Xiaomi 13 Pro – 163,7×74,6×8,4/8,7 mm przy wadze 229/210 gramów

Różnice w ciężarze obu modeli wynikają z zastosowania różnych materiałów, z których zbudowany jest tylny panel. Do wyboru będzie szkło lub sztuczna skóra.

Czekamy z niecierpliwością na premierę Xiaomi 13!

Zobacz również: Specyfikacja aparatu Xiaomi 13 Ultra

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: