Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Xiaomi 13 potwierdzona! Nowe flagowce za kilka dni!

Xiaomi 13 data premiery

Premiera Xiaomi 13 odbędzie się 1 grudnia! To oficjalny komunikat chińskiego giganta branży smartfonów. Co wiadomo o nadchodzących flagowcach?

  • znamy datę premiery Xiaomi 13 Series!
  • będzie miała ona miejsce 1 grudnia
  • tego dnia zadebiutują m.in. 2 modele z serii 13

Premiera Xiaomi 13 za kilka dni!

Flagowcach, a nie flagowcu, gdyż Xiaomi 13 Series obejmuje modele Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro. To właśnie one zadebiutują 1 grudnia o godzinie 19:00 czasu pekińskiego! Niewykluczone oczywiście, że w przyszłości pojawią się np. modele Ultra i Lite.

zapowiedź Xiaomi 13

Lei Jun, szef Xiaomi, udostępnił oficjalne rendery przedstawiające Xiaomi 13. Będzie miał on płaski ekran OLED z ramkami o szerokości 1,61 mm na górze i po bokach, a dolny „podbródek” będzie mierzył 1,81 mm. Znamy też szerokość urządzenia, która wynosi 71,5 mm. Smartfon powinien być więc wygodny do użytkowania jedną ręką.

Jest też potwierdzona pyło i wodoszczelność (norma IP68) wszystkich modeli z serii Xiaomi 13, co było piętą achillesową praktycznie wszystkich wcześniejszych modeli z flagowej serii producenta.

W czwartek zadebiutuje obok flagowych smartfonów nowy zegarek Watch S2 i słuchawki Xiaomi Buds 4 TWS, pierwszy stacjonarny komputer Xiaomi, nowy router Wi-Fi i projektor. To będzie mocne uderzenie Xiaomi 1 grudnia!

Zobacz również: Seria Redmi K60 na horyzoncie. Kilka modeli

Źródło: weibo.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.