Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Seria Redmi K60 na horyzoncie. Kilka modeli

Redmi K60

Seria Redmi K60 już od jakiegoś czasu pojawia się na horyzoncie. Nie ma co prawda jeszcze oficjalnej daty ale cały czas mówi się o grudniu. Premiera wydaje się zatem być już na wyciągnięcie ręki. W skład serii oprócz „zwykłej” K60 ma wejść także wariant K60 Pro oraz K60E. Wygląda poza tym na to, że każdy z tych modeli będziemy mieli okazję kupić także na naszym rynku.

  • każdy model Redmi K60 będzie miał inny model procesora
  • nie zabraknie szybkiego ładowania
  • premiera najprawdopodobniej będzie miała miejsce już w grudniu

Redmi K60

Wiele wskazuje na to, że już podstawowa wersja Redmi K60 otrzyma najnowszy topowy Snapdragon 8 Gen 2. Dość zagadkowy przeciek dotyczy modelu Redmi K60 Pro, gdyż tutaj mowa o Snapdragonie 8+ Gen 1, a zwykle to te modele są mocniejsze od podstawowych wariantów. Czas pokaże jak będzie w tym wypadku.

Ciekawy przeciek dotyczy Redmi K60E. Mianowicie tutaj na pokładzie ma zagościć nie Snapdragon, a MediaTek Dimensity 8200 lub nawet Dimensity 9200. Sam model nosi nazwę Extreme, natomiast wszystkie modele będą obsługiwały sieci 5G.

Zapewne we wszystkich modelach nie zabraknie sporej ilości pamięci RAM. Rozsądne minimum to 8 GB, a być może zobaczymy także wariant 16 GB, przynajmniej na rynku azjatyckim. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną nie ma na razie żadnych informacji. Standardem powoli staje się 256 GB i miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Oczywiście z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Wiele również wskazuje na to, że Redmi K60 Pro będzie obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 120 W. Pozostałe dwa modele również dadzą się szybko naładować ale tutaj wartość ta wyniesie 67 W.

Na ten moment to wszystkie informacje dotyczące tych modeli. Ich premiera będzie miała miejsce na rynku chińskim już w grudniu. Ponoć wszystkie te modele mają także pojawić się na rynku globalnym. Ceny na razie nie są znane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na listopad 2022.

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów