Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi 12T pojawił się na horyzoncie. Będzie to smartfon należący niewątpliwie do mocniejszych urządzeń z portfolio Xiaomi na czele z flagowym procesorem. Nowych informacji dostarczają przede wszystkim różne przecieki, ale także prawdopodobna certyfikacja w USA. Oznacza to, że model ten pojawi się na rynkach światowych. Zaoferuje również dobry ekran i szybkie ładowanie.

  • Xiaomi 12T będzie wydajnym smartfonem
  • pod względem wizualnym nawiąże do flagowej serii
  • premiera smartfona powinna mieć miejsce już niebawem

Xiaomi 12T

Xiaomi 12T prawdopodobnie będzie pracował pod kontrolą topowego Snapdragona 8 Gen 1 lub nawet w wersji z plusem. Wiele wskazuje także na to, że będzie kilka wersji pamięciowych. Zobaczymy zatem tutaj 8 lub 12 GB pamięci RAM oraz 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej w różnych konfiguracjach.

Na razie nie wiadomo jaką przekątną będzie posiadał najnowszy model od Xiaomi. Wydaje się, że będzie to wariant w okolicy 6,5 cala. Będzie zapewne to panel wykonany w technologii AMOLED. Nie zabraknie tutaj natomiast odświeżania na poziomie 120 Hz.

Nieznana jest także dokładna konfiguracja aparatów w Xiaomi 12T. Zapewne znajdzie się tutaj wariant z potrójnym aparatem głównym. Podstawowa matryca może mieć rozdzielczość 50 Mpix – tak jak to ma miejsce w większości najnowszych i mocniejszych produktów. Wiadomo natomiast, że będzie miał optyczną stabilizację obrazu. Nie zabraknie tutaj zapewne aparatu ultraszerokokątnego. Możliwe, że będzie to matryca 12 Mpix.

Wiadomo, że smartfon da się szybko naładować. Będzie on obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 120 W. Być może nie zabraknie tutaj również ładowania bezprzewodowego. Pojemność baterii na ten moment jest zagadką ale obstawiamy, że będzie to 5000 mAh.

Nie zabraknie tutaj również najnowszego Androida 12 przykrytego autorską nakładką MIUI 13. Znajdzie się także obsługa sieci 5G z pasmem 7. Będzie również obsługa podczerwieni. Na ten moment przecieki sugerują, że Xiaomi 12T może pojawić się w sprzedaży nawet już w lipcu. Ceny są nieznane.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na czerwiec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów