Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wyciekły dane o Xiaomi 12S i Xiaomi 12S Pro. Co wiadomo?

avatar
Xiaomi 12S dane

Wyciekły dane o Xiaomi 12S i Xiaomi 12S Pro. Wiadomo więc, że Chińczycy pracują nie tylko nad flagowym modelem 12 Ultra, ale nad kilkoma urządzeniami z górnej półki jednocześnie. Co o nich wiemy?

  • wiemy coraz więcej o Xiaomi 12S i 12S Pro
  • Xiaomi 12S Pro może mieć różne procesory
  • flagowce otrzymają aparaty Leica

Xiaomi 12S – przecieki

Xiaomi 12 Ultra ma pojawić się w przyszłym miesiącu, natomiast modele Xiaomi 12S i 12S Pro zapewne nieco później. Pierwszy z nich pojawił się już w Geekbench. Z przecieków wiadomo, że Xiaomi 12S będzie dostępny w 3 wariantach pamięci:

  • 8/128 GB
  • 8/256 GB
  • 12/256 GB

Nadchodzącego smartfona ma napędzać niedawno ukazany Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 taktowany zegarem 3,20 GHz. Ten sam układ zasili również model Xiaomi 12S Pro, choć plotki mówią o 2 wersjach tego górnopółkowca. Jedna miałaby właśnie Snapdragona 8+ Gen 1, druga zaś MediaTeka Dimensity 9000. Jeżeli tak, to zapewne mowa o modelu globalnym i na rynek chiński – pierwsza z pamięcią identyczną jak u 12S, druga w opcjach 8/256 GB i 12/512 GB. Xiaomi 12S Pro ma wspierać szybkie ładowanie 120 W, a więc tak samo, jak Xiaomi 12 Pro.

Nie znamy jeszcze więcej szczegółów, choćby na temat ich aparatów fotograficznych. Wiadomo jednak, że będą one sygnowane marką Leica, czego nie mają flagowce z serii 12.

Zobacz również: Premiera Xiaomi 12 Ultra już niebawem. Czekamy na najmocniejszego Xiaomi

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: