Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi 12T i 12T Pro coraz bliżej. Znamy prawdopodobną cenę

Xiaomi 12T Pro render

Xiaomi 12T i 12T Pro zbliża się wielkimi krokami. Pojawiają się coraz to nowsze informacje na temat specyfikacji oraz wyglądu. Oznacza to, że ich premiera powinna się odbyć niebawem. A jest na co czekać, bo oba modele zaproponują topową specyfikację w prawdopodobnie niezłej cenie. Tym, między innymi charakteryzuje się właśnie seria „T” od Xiaomi.

  • Xiaomi 12T będzie pracował pod kontrolą MediaTeka
  • wariant Pro natomiast zaoferuje jednostkę od Snapdragona
  • premiera będzie miała już niebawem

Xiaomi 12T

Oba modele będą się różniły pod względem specyfikacji. Podstawowy Xiaomi 12T będzie pracował pod kontrolą MediaTeka Dimensity 8100 Ultra. Będzie miał także 8 GB pamięci RAM oraz do 256 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku wariantu Xiaomi 12T Pro na pokładzie znajdzie się Snapdragon 8+ Gen 1 i maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Na pliki przewidziano w tym wypadku 256 GB przestrzeni.

Obydwa modele będą miały ten sam wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie tutaj również czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem.

Zarówno Xiaomi 12T, jak i model Pro otrzymają potrójny aparat główny. Mocniejszy wariant będzie mógł pochwalić się podstawową jednostką o matrycy 200 Mpix. „Zwykły” model otrzyma „jedynie” matrycę 108 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji oba smartfony zaoferują aparat ultraszerokokątny 8 Mpix oraz „oczko” dedykowane zdjęciom makro z matrycą 2 Mpix.

Oba modele będą wyposażone w baterię o pojemności 5000 mAh. Będzie można ją naładować z prędkością 120 W. Nie zabraknie tutaj głośników stereo i obsługi podczerwieni. Na pokładzie prawdopodobnie znajdzie się Android 12 przykryty nakładką MIUI 13.

Zarówno Xiaomi 12T, jak i Xiaomi 12T Pro prawdopodobnie zadebiutują już w październiku. Nie ma jeszcze podanej oficjalnej daty. Ich cena wyniesie w Europie prawdopodobnie 650 euro za podstawowy model i 850 euro za wariant Pro.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na wrzesień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów