Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wyciekły zdjęcia HTC One X9

Przeciek HTC One X9

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące nowy model HTC One X9. Średnia półka wzbogaciła się o interesujące urządzenie.

HTC przygotowało kolejnego smartfona, celującego w średnią półkę cenową. One X9 to 5,5-calowa konstrukcja, pracująca pod kontrolą ośmiordzeniowego MediaTek 6795. W środku znajdzie się 3 gigabajty pamięci operacyjnej oraz 16 GB do wykorzystania na nasze dane. Zdjęcia zrobimy dzięki 13-megapikselowemu aparatowi, wyposażonemu w stabilizację obrazu. Producent postanowił umieścić mocną, 3000 mAh baterię, co pozwoli na dość komfortową pracę przez cały dzień. Na razie nie znamy ceny urządzenia na naszym rynku.

Zestawienie czołowych modeli HTC u polskich operatorów przygotowała nasza porównywarka.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.