Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystkich Świętych 2016: Aplikacja pomoże Ci zlokalizować grób

avatar
Wszystkich Świętych 2016: Aplikacja pomoże Ci zlokalizować grób

Większość cmentarzy wygląda tak samo – znalezienie właściwego grobu może być dużą trudnością, szczególnie jeśli odwiedzamy dane miejsce po raz pierwszy. Z pomocą przychodzą aplikacje wyposażone w moduł nawigacyjny, które pomogą wyznaczyć drogę do poszukiwanego miejsca na cmentarzu. Jak to się sprawdza w praktyce?

Święto Wszystkich Świętych nie musi być wyzwaniem. Często zdarza się, że chcemy zapalić znicz osobie, która została pochowana na nieznanym nam cmentarzu. Aby uniknąć kłopotliwej konieczności udania się do biura nekropolii, warto najpierw sięgnąć po… specjalne aplikacje nawigacyjne. Niestety na razie nie powstał jeszcze program obejmujący swoim zasięgiem wszystkie polskie cmentarze, jednak większość miejsc posiada swoje własne aplikacje. Dobrym przykładem jest Grobonet, czyli system nawigacji, który obejmuje trzynaście lokacji: Dys, Gdynię, Kędzierzyn-Koźle, Końskie, Krotoszyn, Kutno, Lubin, Oświęcim, Pieńsk, Przeworsk, Rzeszów, Toruń i Wałbrzych.


Pobierz Grobonet ze Sklepu Google Play dla Androida


Miałem okazję przetestować Grobonet dla nekropolii w Oświęcimiu. Program sprawnie wyznaczył wskazane groby, prowadząc możliwie najkrótszą drogą. GPS pokazał lokację z dokładnością do 3 metrów, co jest wynikiem zbliżonym do Map Google.

Na rynku znajdziemy również aplikacje dla innych polskich miast:

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Absolwent Dziennikarstwa. Od 8 lat związany z rynkiem nowych technologii i gier. Pracował dla wielu polskich i zagranicznych serwisów zajmujących się rozrywką i kulturą. Prywatnie zapalony podróżnik, miłośnik telefonów Samsung oraz muzyki elektronicznej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: