Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo X Note na wyciągnięcie ręki. Wedle zapewnień producenta ma zostać zaprezentowany już za kilka dni wraz z innymi topowymi urządzeniami. Przede wszystkim będzie to mocne i niemałe urządzenie, które powinno zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Tak przynajmniej wynika ze specyfikacji.

  • vivo X Note będzie jednym z większych smartfonów na rynku
  • będzie posiadał szybkie ładowanie kablowe i bezprzewodowe
  • vivo X Note będzie pracował pod kontrolą Snapdragona

vivo X Note

vivo X NoteWedle oficjalnej informacji od vivo smartfon zostanie zaprezentowany już 11 kwietnia. Wtedy też poznamy prawdopodobnie jego sugerowaną cenę. Zapewne tanio nie będzie, szczególnie biorąc pod uwagę specyfikację. A tutaj na co możemy liczyć?

vivo X Note będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 1, czyli obecnie najszybszego procesora tego producenta. Do dyspozycji użytkownika będzie również  8 GB lub 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie 256 GB lub nawet 512 GB przestrzeni dyskowej. Raczej nie będzie można jej rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

W smartfonie znajdzie miejsce ekran wykonany w technologii AMOLED o przekątnej aż 7 cali. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Quad HD+ i odświeżanie na poziomie 120 Hz. Wyświetlacz będzie zakrzywiony na krawędziach i będzie posiadał zaimplementowany ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych.

vivo X Note prawdopodobnie zaoferuje poczwórny aparat główny. Na jego pokładzie znajdzie się podstawowa jednostka wyposażona w matrycę 50 Mpix. Oprócz tego można będzie skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 48 Mpix. Znajdzie się także miejsce dla aparatu o matrycy 12 Mpix, który będzie klasycznym teleobiektywem. Całość zamknie teleobiektyw 8 Mpix z pięciokrotnym zoomem optycznym.

Dobrze zapowiada się również bateria, która będzie miała pojemność 5000 mAh. Wyposażona będzie w szybkie ładowanie kablowe na poziomie 80 W. Do tego dojdzie także szybkie ładowanie bezprzewodowe na poziomie 50 W.

Smartfon pojawi się już za parę dni i wtedy zapewne poznamy jego cenę. Trudno natomiast mówić teraz, czy i w jakim terminie vivo X Note trafi na półki sklepowe w Europie. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na to zbyt długo.

Zobacz również: Koeljne plotki o vivo X80. Ma mieć jeszcze mocniejszy procesor

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów