Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo X Fold 3 Pro jeszcze w tym miesiącu. Co wiemy?

avatar
Grafika przedstawiająca prawdopodobny wygląd składanego smartfona vivo X Fold 3 Pro

Według najnowszych informacji, jeszcze w tym miesiącu powinien zadebiutować vivo X Fold 3 Pro. Na razie mówimy o Chinach. Konkretna data jeszcze nie została podana, ale mówi się o 27 marca. Nie wiadomo również, czy i kiedy zobaczymy ten model globalnie. Ale miejmy nadzieję, że będzie taka możliwość.

  • składany vivo X Fold 3 Pro jeszcze w tym miesiącu
  • znajdzie się tutaj topowy Snapdragon
  • ciekawie zapowiada się tutaj zestaw aparatów

vivo X Fold 3 Pro

Wedle dotychczasowych informacji składany vivo X Fold 3 Pro będzie pierwszym smartfonem tego typu pracującym pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 3. Do dyspozycji użytkownika będzie 16 GB pamięci RAM i 1 TB przestrzeni dyskowej. Mogą pojawić się inne wersje pamięciowe. Nie powinno również zabraknąć obsługi sieci 5G.

Topowy „składak” od vivo, będzie posiadał dwa ekrany wykonane w technologii OLED. Większy i składany będzie miał przekątną 8,03 cala po rozłożeniu. Będzie obsługiwał co najmniej rozdzielczość Full HD+ oraz adaptacyjną częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie ekran zewnątrz, także wykonany w technologii OLED o przekątnej 6,53 cala. Również i on powinien mieć możliwość obsługi częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. 

vivo X Fold 3 Pro otrzyma potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę o rozdzielczości 50 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny 50 Mpix. Całość uzupełni teleobiektyw z matrycą 64 Mpix. I trzykrotnym zoomem optycznym. 

Smartfon będzie wyposażony w baterię obsługującą szybkie ładowanie. Miejmy nadzieję, że jej pojemność wyniesie ponad 5000 mAh. Na pokładzie znajdzie się Android 14 przykryty autorską nakładką producenta. Na razie nie wiadomo nic na temat globalnej premiery tego modelu, ani o jego ewentualnej cenie. 

Zobacz również: TOP 5 najlepszych telefonów vivo na marzec 2024

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: