Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo X Fold 2 już niebawem. Znamy częściową specyfikację

grafika przedstawiająca telefon vivo X Fold 2

vivo X Fold 2 od pewnego czasu pojawia się na kolejnych przeciekach. Niestety jak do tej pory niewiele z tego wynikało. Na szczęście tym razem wszelkie domysły zostały ostatecznie rozwiane, gdyż firma potwierdziła jego premierę już w przyszłym miesiącu. Nie oznacza to, że wszystko już jest wiadome.

  • vivo X Fold 2 zadebiutuje niebawem
  • będzie pracował na topowym Snapdragonie
  • na razie premierę przewidziano w krajach azjatyckich

vivo X Fold 2

vivo X Fold 2 będzie najnowszym składanym smartonem tego producenta. Nie będzie wielkim zaskoczeniem, że do zaoferowania będzie miał flagowego Snapdragona 8 Gen 2. Nie wiadomo natomiast jak będą wyglądały wersje pamięciowe. Miejmy nadzieję, że producent postawi przykładowo na konfigurację 12 GB pamięci RAM i 256 GB lub najlepiej 512 GB przestrzeni dyskowej. Raczej nie będzie można jej rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon powinien obsługiwać sieci 5G.

Nie wiadomo zbyt wiele na ten moment na temat składanego ekranu. Zostanie on oczywiście wykonany w technologii AMOLED. Będzie też spora przekątną po rozłożeniu. Nie powinno także zabraknąć odświeżania na poziomie 120 Hz. Nieznane są ewentualne specyfikacje drugiego, zewnętrznego ekranu.

vivo X Fold 2 będzie miał aparat główny wyposażony w matrycę Sony IMX866 o matrycy 50 Mpix. Nie zabraknie tutaj optycznej stabilizacji obrazu. Zapewne znajdzie się także miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego, może nawet dla teleobiektywu. Na razie jednak nieznane są szczegóły.

Smartfon zaoferuje baterię o pojemności 4800 mAh. Będzie obsługiwał szybkie ładowanie z mocą 120 W. Może uda się również zaimplementować ładowanie bezprzewodowe. Wedle najnowszych informacji urządzenie zadebiutuje już w drugiej połowie kwietnia na rynku azjatyckim. Istnieje także pewną szansa, że w późniejszym czasie model ten lub bardzo podobny będzie miał także premierę globalną.

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na marzec 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.