Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile – oferty na kartę

Virgin Mobile logo

Virgin Mobile to największy wirtualny operator działający na terenie naszego kraju. Działa w Polsce od 2012 roku w oparciu o infrastrukturę należącą do T-Mobile i Play. W grudniu 2015 roku przekroczono liczbę 300 tys. aktywnych kart SIM. Operator planuje w 2016 roku uzyskać łącznie pół miliona użytkowników. Virgin Mobile oferuje do tej pory jedynie oferty prepaid, a więc na kartę. Mimo ograniczonej liczby taryf, pod względem jakościowym Virgin Mobile przoduje na polskim rynku GSM. Jedną z jego najciekawszych propozycji są taryfy #BEZLIMITU i #FREEMIUM.

Oferty Virgin Mobile na kartę

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.7/5 - (20 votes)
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Przestrzegam. Budzisz się z dnia na dzień bez zasięgu i… nie potrafią już odzyskać Twojego numeru telefonu :D
Twierdzą przy tym, że „ostrzeżeniem przed wyłączeniem takiego numeru” jest… niemożność wykonywania połączeń przez okres 2 miesięcy.

Świetny pomysł, zwłaszcza jak specjalnie dopłaciłeś za łatwy do zapamiętania numer dla swoich klientów, który służył do odbierania połączeń.

tak to najgorszy operator sieci komórkowej na polskim rynku.Także zablokowali mi kartę sim bez żadnego powiadomienia. Kontaktu żadnego z operatorem sieci żadnego wyjaśnienia co się stało ze stanem konta.

co oferuje i czy jest sens wymieniać starą kartę na tą nową o tych 3 giga netu to wiem

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.