Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Vectra logotyp

Operator Vectra oferuje usługi GSM od maja 2016 roku. W ofercie firmy znajdziesz kilka pakietów na abonament bez telefonu, dedykowane dla osób często korzystających z Internetu czy wykonujących połączenia głosowe. Vectra działa w oparciu o infrastrukturę operatora P4, a więc Play.

Jak zamówić starter?

Kartę SIM z umową (ale nie prepaid, lecz abonament!) możesz zamówić online na stronie internetowej vectra.pl lub stacjonarnie.

Umowa Vectry ma charakter długoterminowy.

Jak doładować?

Vectra oferuje wyłącznie usługi w formie abonamentu komórkowego. Zamiast doładować swoje konto, opłacasz comiesięczne faktury przesyłane przez operatora.

Vectra abonament bez telefonu
PORÓWNAJ OFERTY

Vectra oferuje obecnie 3 abonamenty w cenie od 24,99 do 44,99 zł. W promocji zyskasz 3 miesiące za 1 zł. A to nie wszystko! Jeżeli posiadasz już inne usługi tego operatora, to Vectra obniża swój abonament! Rabaty wynoszą 5 zł miesięcznie w każdym pakiecie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3/5 - (23 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.