Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tu Biedronka modyfikuje swoją ofertę na kartę – Pakiet MAX. Operator z pewnością nie należy do wiodących sieci na polskim rynku GSM, jednak co jakiś czas poprawia swoje oferty. Tak jest i tym razem, choć zmiany są raczej kosmetyczne. Nowa odsłona Pakietu MAX dostępna jest od 31 lipca do odwołania. Co nowego oferuje Tu Biedronka?

Tu Biedronka – 15 zł na 30 dni

Dotychczas Pakiet MAX zapewniał za 15 zł 100 darmowych minut i SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych (połączenia wewnątrz sieci, jak i do T-Mobile oraz Heyah są nielimitowane). Całości dopełniała paczka danych o wielkości 2 GB:

Co nowego od końca lipca? Pakiet za 15 zł ważny jest nie 14 dni, lecz 30, co w praktyce oznacza dwukrotnie mniejsze doładowania w skali miesiąca. Dobra zmiana, szkoda jednak, że nie powiększono pakietu minut i SMS-ów, choć np. dla osób starszych oferta ta może znaleźć uznanie (zobacz ranking ofert komórkowych dla seniorów).

Aktywacja pakietu jest możliwa poprzez wysłanie SMS-a o treści TAKMAX pod nr 468 lub poprzez wysłanie kodu *140*901#.

Regulamin oferty.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
szrekZDiTMPatryk Zawistowskikiko Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kiko
Gość
kiko

Miałem kietyś w tu i się ewakuowałem do a2mobile i tu jest znacznie lepiej bo sa te pakiety społecznościowe i po miesiącu można się wyautować.

szrek
Gość
szrek

ja z kolei byłem w A2mobile i dzięki temu ze można tam być tylko miesiąc postanowiłem iść dalej i wziąłem sobie na kartę, a teraz znowu wróciłem a A2mobile ze względu na te pakiety społecznościowe.

Patryk Zawistowski
Gość
Patryk Zawistowski

jak przerwac pakiet

ZDiTM
Gość
ZDiTM

TuBiedronka jest tak popularną siecią że przez niecałe 4 lata pracy w Biedronce sprzedałem aż 2 startery, do tego kilka telefonów z załączonymi starterami TuBiedronki i około 15 doładowań do tej sieci.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów