Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

4 lipca oferta T-Mobile została wzbogacona o nowy, rewelacyjny pakiet abonamentu - T1 Bez Limitu. Dostaniemy w nim nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y, a także nielimitowany Internet na pełnej prędkości do 10 GB. Jest on uzupełniony o roaming bez dodatkowych opłat, a także o Netflix, który dostaniemy w prezencie na rok w ofercie ze smartfonem. Co cieszy, to stosunkowo niska cena taryfy T1 Bez Limitu!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

T1 Bez Limitu od 30 zł

T1 Bez Limitu w wariancie dla klientów indywidualnych kosztuje 50 zł (opcja bez telefonu). Tyle samo kosztuje Stan Nielimitowany Solo, który oferuje ten sam zakres usług! Różnice polegają na dodatkach, jak np. darmowy Tidal w Play. Tak wygląda T1 Bez Limitu (sam SIM):

Również oferta dla dwojga jest klonem tego, co zaprezentował niedawno fioletowy operator, bowiem koszt jednego numeru również wynosi 40 zł. T-Mobile obniża jednak wysokość opłaty za kartę SIM, gdzie koszt miesięczny wynosi tylko 30 zł na osobę (w Play 35 zł). Szczegóły poniżej:

  • 1 karta SIM - 50 zł osobę (min. 70 zł z telefonem)
  • 2 karty SIM - 40 zł na osobę
  • więcej kart SIM - 30 zł na osobę

Osoby przenoszące numer mogą liczyć na upust w wysokości 10 zł. Wzorem sieci Play, T-Mobile obniża prędkość transferu do 1 Mb/s po przekroczeniu pierwszych 10 GB.

Dla klientów zamawiających ofertę z telefonem czeka w prezencie Netflix na okres 12 miesięcy, a sama cena pakietu T1 z telefonem zaczyna się od 70 zł (dopłata minimum +20 zł dla przenoszących numer - jej wysokość zależy od klasy urządzenia).

Wciąż nie wiesz, która oferta jest dla ciebie lepsza? Porównaj najnowszą ofertę T-Mobile ze Stanem Nielimitowanym sieci Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NowaczeklukiB Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lukiB
Gość
lukiB

ten pakiet na pare plus netfliks by sie nawet opłacał z telefonami brać

Nowaczek
Gość
Nowaczek

Jak tak porownuje ceny telefonow z innymi to wychodzi calkiem okej

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów