Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

T-Mobile eksperymentuje z 5G w centrum Warszawy

T-Mobile 5G

T-Mobile rozpoczął projekt demonstrujący możliwości sieci 5G. W centrum Warszawy uruchomił #5G_LAB, w którym różowy operator przedstawia niedaleką przyszłość. Przyszłość odmienioną dzięki nadchodzącej technologii 5G.

5G T-Mobile

Centrum #5G_LAB mieści się na Placu Defilad. Otwarty jest w godzinach 10:00-20:00 od 7 do 31 grudnia. Dzięki multimedialnym stanowiskom edukacyjnym możemy przekonać się, jak nowa technologia ma korzystny wpływ na nasze życie. Symulatory pozwalają poczuć szybkość i stabilność sieci 5G. Centrum #5G_LAB korzysta z najnowszych rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, dzięki którym każdy zwiedzający będzie mógł np. pokierować wirtualnym miastem.

Przykładowa oferta T-Mobile:

Zobacz również: Orange testuje sieć 5G.

Komentarz Andreasa Maierhofera, Prezesa Zarządu T-Mobile Polska:

Uruchamiając pierwszą funkcjonalną sieć 5G w Polsce, już dziś tworzymy przyszłość dla całego polskiego społeczeństwa. 5G to nie tylko kolejna generacja sieci, jeszcze szybsza od poprzednich, ale zupełnie nowa jakość – technologia otwierająca nowe możliwości przed całym społeczeństwem i gospodarką. Sieć piątej generacji to zdalne operacje chirurgiczne o precyzji przekraczającej nasze wyobrażenie i precyzyjna diagnostyka w ochronie zdrowia. To nowoczesne rolnictwo, minimalizujące użycie środków chemicznych i maksymalizujące wydajność oraz innowacyjny przemysł 4.0, a w konsekwencji – nowoczesna i konkurencyjna gospodarka. Wiemy, jak przyszłość każdego z nas będzie wyglądać dzięki 5G i tą wizją chcemy podzielić się ze wszystkimi, którzy zdecydują się odwiedzić #5G_LAB.

Źródło: T-Mobile.

T-Mobile eksperymentuje z 5G w centrum Warszawy
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o