Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile: 450 nowych stacji LTE i 99,7% Polaków w zasięgu

T-Mobile chwali się uruchomieniem 450 nowych stacji LTE. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze w zasięgu LTE operatora znajdzie się 99,7% populacji kraju.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Zasięg LTE T-Mobile

Jak zapowiadał T-Mobile początkiem tego roku, po rozbudowaniu sieci LTE do zasięgu ogólnokrajowego skupi się na zwiększaniu pojemności sieci. Priorytetem będą te regiony, gdzie zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne jest największe lub rośnie ono najszybciej.

Przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

W ciągu kwartału operator podwoił liczbę stacji z technologią agregacji pasma. Obecnie jest niecałe 2000, dzięki czemu 21% populacji znajduje się w zasięgu Carrier Aggregation, gwarantujące klientom T-Mobile wyższą pojemność sieci, a także pozwala na szybszy transfer danych. Ponad 360 z nich umożliwia transmisję danych z prędkością do 300 Mb/s.

Cenisz sobie zasięg T-Mobile, ale oferta telekoma jest dla ciebie nieatrakcyjna? Sprawdź tańsze oferty operatorów wirtualnych i wybierz sieć, która działa w oparciu o infrastrukturę T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów