Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Z Fold4 z 1 TB pamięci? To możliwe

Samsung Galaxy Fold3

Samsung Galaxy Z Fold4 z 1 TB pamięci może być topową konfiguracją tego składanego smartfona. Tak przynajmniej wynika z najnowszych plotek i przecieków na temat nadchodzącej nowości Koreańczyków.

  • Samsung Galaxy Z Fold4 ma mieć aż 1 TB pamięci
  • smartfon może kosztować ok. 2000 dolarów lub więcej
  • premiera Galaxy Z Fold4 prawdopodobnie już w sierpniu

Samsung Galaxy Z Fold4 z 1 TB

Nie wiadomo, czy przecieki są prawdziwe, ale jeżeli tak, to Galaxy Z Fold4 miały dwukrotnie większą pamięć na dane użytkownika niż obecna generacja Samsung Galaxy Z Fold3. Oznacza to oczywiście wyższe ceny flagowca w topowej konfiguracji.

Przypominamy – Samsung Galaxy Z Fold3 kosztował w dniu premiery 1899 dolarów, a zatem nowa generacja 1 TB (1024 GB!) może zostać wyceniona na około 1999-2099 dolarów USD. W Polsce te ceny będą zapewne jeszcze wyższe. Prawdopodobnie zabraknie slotu na kartę microSD.

Samsung Galaxy Z Fold4 ekran

Co jeszcze wiadomo na temat nowego Samsunga z elastycznym (zginanym) ekranem? Niewiele więcej niż miesiąc temu – ma go napędzać nowy Snapdragon 8+ Gen 1, ma mieć też inne proporcje niż obecnie. Prawdopodobnie otrzyma akumulator o pojemności 4400 mAh z ładowaniem do 25 W. Spodziewana premiera – już w sierpniu.

Zobacz również: Inne proporcje ekranu Galaxy Z Fold4? Są przecieki

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów