Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 Ultra bliźniaczo podobny do S22 Ultra. Wyciekły rendery

Galaxy S23 Ultra render

Rendery Galaxy S23 Ultra przedstawiają flagowca bardzo podobnego do obecnego modelu. Jeżeli rendery ukazują faktycznie finalny projekt nadchodzącego smartfona, to można wręcz powiedzieć, że podobieństwo to jest wręcz uderzające. Na pierwszy rzut oka nie da się ich rozróżnić!

  • wyciekły rendery Galaxy S23 Ultra
  • smartfon jest b. podobny do obecnego S22 Ultra
  • Galaxy S23 Ultra pojawi się na rynku zapewne w I kwartale 2023

Rendery Galaxy S23 Ultra

Wczoraj pisaliśmy o wycieku renderów Galaxy S23 i Galaxy S23+, a teraz przyszła pora na topowy model koreańskiego producenta z dopiskiem Ultra. Wygląda na to, że będzie on naprawdę bliźniaczo podobny do obecnie oferowanego Samsunga Galaxy S22 Ultra.

Galaxy S23 rendery

Gdzie tkwią subtelne różnice? Wydaje się, że 3 największe „oczka” aparatów w modelu Samsung Galaxy S23 Ultra jeszcze bardziej wystają z obudowy, z kolei 2 mniejsze wydają się być ustawione na równo z tylnym panelem. Zmieniono krzywizny – wyświetlacz jest bardziej spłaszczony po bokach. Niewielkie zmiany można także zaobserwować w gabarytach obu modeli

Wygląda na to, że przyszłoroczna rodzina Galaxy S23 będzie do siebie bardziej zbliżona wizualnie niż do tej pory. Podstawowe modele również mają otrzymać wydzielone aparaty bez wspólnej wyspy. Premiera Galaxy S23 odbędzie się zapewne w I kwartale 2023 roku.

Zobacz również: Samsung Galaxy S23 z Exynosem? O co tu chodzi?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: