Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 będzie miał grubsze ramki od S22?

Galaxy S22 przedni aparat do selfie

Wygląda na to, że Samsung Galaxy S23 będzie miał grubsze ramki od swojego poprzednika. Tak przynajmniej wynika z najnowszych przecieków na temat przyszłego flagowca koreańskiego producenta.

  • Samsung Galaxy S23 ma mieć szersze ramki od Galaxy S22
  • dotyczy to wszystkich modeli z nowej generacji Galaxy S23
  • premiera flagowców nastąpi na początku 2023 roku

Szersze ramki Galaxy S23

Przecieki sprzed kilku dni od Ice Universe donosiły o dokładnych wymiarach nadchodzącego Samsunga Galaxy S23. Wynikało z nich, że nowy flagowiec będzie o ułamek milimetra dłuższy i szerszy. Jak się jednak teraz okazuje, zwiększone minimalnie gabaryty mają nie przełożyć się na większą przekątną wyświetlacza, a to oznacza jedno – szersze ramki Galaxy S23!

Samsung Galaxy S23 przecieki

Samsung Galaxy S23 ma być dokładnie o 0,3 mm dłuższy i szerszy, ale zachowa wyświetlacz o wielkości 6,10″. Oznacza to, że ramki z każdej strony będą odpowiednio szersze o 0,15 mm. 

Jeszcze bardziej poszerzą się ramki w większym modelu Galaxy S23+, który także zachowa panel dotykowy o przekątnej 6,60″ znany z tegorocznej generacji Galaxy S22+. W jego przypadku długość i szerokość zwiększy się o 0,4 mm, a więc ramki będą szersze o 0,2 mm. Podobny los może spotkać topowego Galaxy S23 Ultra, ale w jego przypadku różnice te mogą w ogóle nie być zauważalne, bowiem urośnie zaledwie o 0,1 i 0,2 mm (długość/szerokość).

Czas pokaże, czy powyższe przecieki są prawdziwe i czy rzeczywiście Samsung nieznacznie poszerzy ramki swoich nowych modeli flagowych. Spodziewana premiera generacji Galaxy S23 nastąpi najprawdopodobniej w I kwartale przyszłego roku.

Zobacz również: Faktyczny koniec Exynosa w Galaxy S? Wypowiedź prezesa Qualcomma

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (2 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów