Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 z ograniczoną paletą kolorów?

avatar
1
Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S23 może mieć ograniczony wybór kolorów. Dotychczas Samsung dbał o różnorodność kolorystyki obudowy, ale tym razem może być inaczej.

  • seria Galaxy S23 ma mieć ograniczoną paletę kolorów
  • możliwe, że Galaxy S23 zadebiutuje już w styczniu 
  • czekamy na więcej przecieków i informacji

Kolory Galaxy S23

Za nami premiera Pixel 7 i Pixel 7 Pro, a więc na nowo rozgorzała dyskusja na temat nowej generacji Galaxy S. Trzeba przyznać, że będzie to (i już jest od pewnego czasu) przez najbliższe miesiące najgorętszy temat w branży. Tym razem dotyczy ona obudowy, a konkretnie wersji kolorystycznych.

Według najnowszych przecieków będą dostępne tylko 4 warianty – Beige, Black, Green oraz Light Pink. Mają to być rzekomo jedyne opcje dla wszystkich modeli najnowszej generacji Galaxy S, a więc Galaxy S23, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra. Dla porównania, obecna odsłona flagowców Samsunga oferowana jest m.in. w kolorach Phantom White, Phantom Black, Green, Graphite, Gold, Cream oraz Red.

Do premiery Samsungów z serii Galaxy S23 zostało jeszcze trochę czasu, więc jeszcze sporo może się zmienić. A skoro o ich debiucie mowa, to ponoć mają zostać zaprezentowane wcześniej niż obecna generacja. Te zadebiutowały w lutym, więc możliwe, że Galaxy S23 będzie miało premierę w styczniu 2023 roku. Wracając jeszcze do wersji kolorystycznych – może okazać się, że rzeczywiście w momencie debiutu będzie dość ograniczony wybór kolorów, ale nie znaczy to, że Koreańczycy nie rozszerzą oferty w przyszłości. Tak miało miejsce teraz, gdy niemal pół roku po premierze Samsung Galaxy S22 otrzymał nowy kolor Bora Purple.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na październik 2022

Źródło: phonearena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Wymienione zostały tutaj też kolory specjalne, więc s22 oficjalnie też ma 4 kolory plus piąty tegoroczny Bora purple

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów